کاردانو فعالترین پروژه ی توسعه یافته در صنعت کریپتو

کاردانو فعالترین پروژه ی توسعه یافته در صنعت کریپتو

Cardano با پشت سر گذاشتن پروژه هایی مانند Kusama و Polkadot با بیش از 350 تعهد در ماه گذشته، بالاترین فعالیت توسعه را در صنعت نشان داده است.  از دیگر پروژه های قابل توجه در بالا می توان به اتریوم و سولانا با بیش از 270 commit اشاره کرد.

 کاردانو هر روز بزرگتر می شود

 این شبکه همیشه یکی از فعال ترین پروژه های توسعه یافته در کل صنعت بوده است، به خصوص پس از حذف به روز رسانی قرارداد هوشمند.  از ابتدای سال 2022، کاردانو تعداد زیادی پروژه، به روز رسانی و راه حل های جدید را ارائه می کند.

یکی از جدیدترین به‌روزرسانی‌ها، ارتقای اپراتورهای stake pool در Cardano node 1.35 بود.  به روز رسانی جدید جدیدترین نسخه نود را به عنوان نامزد نسخه نهایی شبکه اصلی Vasil Hardfork تبدیل می کند.  با راه‌اندازی شبکه نود، تمامی به‌روزرسانی‌ها و اصلاح‌ها راه‌اندازی نرم و پایدار Vasil را خواهند داشت.

 علاوه بر به‌روزرسانی‌های مداوم شبکه – که در حال آماده شدن برای دریافت ارتقاء گسترده Vasil است – کاردانو همچنان از راه‌حل‌های کوچک‌تری مانند کاوشگر بلاک چین eUTxO پشتیبانی می‌کند که مورد تحسین بنیانگذار پروژه، چارلز هاسکینسون، و پروژه‌های غیرمتمرکز مانند Wingriders قرار گرفته است.

 عملکرد بازار همچنان بد است

 علیرغم توسعه بنیادی فعال، کاردانو برای نشان دادن هرگونه حرکت مثبت در بازار ارزهای دیجیتال تلاش می‌کند زیرا ارز رمزپایه زیربنایی بلاک چین در 300 روز گذشته معاملات در یک روند نزولی شدید باقی مانده است.

از سپتامبر، Cardano بیش از 84٪ از ارزش خود را از دست داده است که آن را به یکی از کم سودترین دارایی ها در کل صنعت تبدیل می کند.  متأسفانه، علیرغم به روز رسانی های مداوم و افزایش استفاده از شبکه، هیچ سیگنالی برای برگشت در بازار ظاهر نشده است.  در زمان انتشار، ADA با قیمت 0.49 دلار تغییر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =