کاردانو پنج برابر تعداد پروژه های خود را در ماه ثبت می کند

کاردانو پنج برابر پروژه ثبت کرد

کاردانو پنج برابر تعداد پروژه های خود را در ماه ثبت می کند

کاردانو از دسامبر 2021 شاهد افزایش پنج برابری در تعداد پروژه های ساخت و ساز بوده است.

کاردانو از سال 2022 شاهد افزایش بیش از پنج برابری در تعداد پروژه های ساخت شبکه در شبکه بوده است. طبق آمار اخیر، در حال حاضر 1093 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند. نود و چهار پروژه در Cardano راه اندازی شده است، در حالی که تعداد فیلمنامه های Plutus 3196 بود. شبکه کاردانو در حال حاضر شاهد مینت بیش از شش میلیون توکن بومی در 61314 است.

در اواخر دسامبر 2021، تعداد پروژه ‌های ساخت کاردانو 178 پروژه گزارش شد که 13 پروژه راه‌ اندازی شده است.

به سرعت تا ژانویه سال جاری، این تعداد به 199 افزایش یافت و خالق کاردانو، چارلز هاسکینسون، پرسید: «چه کسی می خواست پروژه 200 باشد؟» اکنون، این تعداد با بیش از هزار پروژه در شبکه کاردانو افزایش یافته است.

ارتقای آلونزو، که شامل قابلیت‌ های قرار داد هوشمند بود، طیف گسترده‌ ای از فرصت‌ های جدید را برای ایجاد برنامه ‌های غیرمتمرکز کاردانو (DApps)، صرافی‌ های غیرمتمرکز (DEX) و راه‌ حل ‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) باز کرد.

آلونزو یک محیط چند منظوره ایجاد کرد که توسعه قرار داد های هوشمند را با استفاده از اسکریپت‌ های Plutus و توکن‌های بومی معرفی‌شده در Mary، بر اساس ارتقاهای قبلی (شلی، آلگرا و مری) امکان‌پذیر کرد.

بر اساس داده‌های Cardano Explorer، که منجر به استفاده سالانه 3.156 گیگاوات ساعت می‌شود، کاردانو 3204 استخر (4604 رله منحصربه‌فرد) را اجرا می‌کند. از سوی دیگر، مصرف سالانه بیت کوین مورد انتظار 285592 گیگاوات ساعت یا 285.592 تراوات ساعت است. در این مقایسه کاردانو اکنون 90492 برابر انرژی کارآمدتر از بیت کوین است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =