کارشناس کریپتو می گوید Ripple احتمالاً در نبرد با SEC برنده خواهد بود

کارشناس کریپتو می گوید که او پیروزی کامل و کامل ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را محتمل ترین نتیجه شکایت XRP می داند.

کارشناس کریپتو می گوید  Ripple احتمالاً در نبرد با SEC برنده خواهد بود

یک کارشناس حقوقی کریپتو می گوید که او پیروزی کامل و کامل ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را محتمل ترین نتیجه شکایت XRP می داند.

SEC در اواخر سال 2020 از ریپل شکایت کرد و ادعا کرد که شرکت پرداخت دارایی رمزنگاری XRP را به عنوان یک امنیت ثبت نشده فروخته است.

وکیل جرمی هوگان به 157000 مشترک یوتیوب خود می گوید که می بیند ریپل در قضاوت خلاصه پیروز می شود زیرا معتقد است XRP به عنوان یک امنیت فروخته نشده است.

به گفته هوگان، دو مبنای برای این نتیجه وجود دارد. کارشناس حقوقی کریپتو می‌گوید اولین مبنای این است که ریپل پس از فروش هیچ تعهد قانونی در قبال خریداران XRP نداشت.

هوگان برای حمایت از پایان نامه خود به یک خلاصه دوستی که توسط شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر رمزارز Paradigm Operations ارسال شده است، استناد می کند.

«در خلاصه [پارادایم]، به کار یکی از شرکت‌های حقوقی خود استناد می‌کند… آنها 266 تصمیم حقوقی مربوط به نقض اوراق بهادار را بررسی کردند و در خلاصه خود در صفحه دو آمده است:

«تحلیل جامع قانون فدرال و استیناف نشان می‌دهد که هیچ مرجعی برای حمایت از تلاش کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تبدیل تحلیل هووی از معامله قرارداد سرمایه‌گذاری به نتیجه‌گیری در مورد دارایی اساسی وجود ندارد. در هر کاربرد Howey که یک قرارداد سرمایه گذاری پیدا شد، یک رابطه حقوقی قابل شناسایی بین ناشر ظاهری و سرمایه گذار ارائه دهنده سرمایه سرمایه گذاری وجود داشت.

شواهد در پرونده ریپل روشن است که هیچ رابطه حقوقی مداومی بین خریداران ریپل و XRP وجود ندارد. هیچ‌کدام وجود ندارد، و SEC در رسیدگی به این مشکل شکست خورده است.’

هوگان تأکید می‌کند که قانون مستلزم «قرارداد سرمایه‌گذاری» است و نه «قرارداد فروش». این وکیل خاطرنشان می کند که ریپل XRP را بدون هیچ گونه تعهد قانونی برای انجام کاری بیشتر فروخته است، که فروش دارایی است و نه یک اوراق بهادار.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =