صرافی هوبی ۳۰ درصد از کارکنانش را اخراج می‌کند

به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار چینی، که با نام «Wu Blockchain» شناخته می‌شود، شرکت ارزهای دیجیتال Huobi ممکن است 30 درصد از کارکنان شرکت را به دلیل «افت شدید درآمد» اخراج کند.  علاوه بر این، گزارشگر ادعا می کند که لئون لی، بنیانگذار Huobi، ظاهراً به دنبال فروش سهام بزرگی در شرکت دارایی های دیجیتال است.

در 28 ژوئن 2022، کالین وو، روزنامه‌نگار محلی ارزهای دیجیتال و بلاک چین از چین، توضیح داد که Huobi «اخراج‌هایی را آغاز خواهد کرد که ممکن است از 30 درصد فراتر رود».

 از آنجایی که شرکت هایی مانند Blockfi، Coinbase، Gemini، Bitso، Buenbit، Rain Financial، Bybit و 2TM کارمندان خود را رها کرده اند، اخراج ها صنعت کریپتو را آزار می دهد.  زمستان کریپتو و بازارهای بی ثبات دلیل اصلی تصمیم مدیران برای کاهش تعداد نیروی کار بوده است.

 وو توضیح داد که «دلیل اصلی» اخراج کارکنان Huobi به دلیل «کاهش شدید درآمد پس از حذف همه کاربران چینی است».  با این حال، هیچ اطلاعیه رسمی در مورد چنین اقداماتی از منابع رسمی Huobi منتشر نشده است.

 یکی از سخنگویان شرکت در 28 ژوئن به خبرنگار Coindesk، الیور نایت توضیح داد که Huobi در حال بررسی سیاست‌های شرکت است.  با توجه به شرایط فعلی بازار، Huobi Global در حال بازنگری در سیاست‌های استخدام و نیروی انسانی فعلی خود با هدف همسویی مجدد آنها با نیازهای عملیاتی خود است.  نماینده Huobi گفت: علاوه بر این بررسی، اخراج کارکنان نیز امکان پذیر است.

 در 1 ژوئیه 2022، کالین وو “انحصاری” دیگری را با فاش کرد که لئون لی، بنیانگذار Huobi، ظاهراً در تلاش برای فروش بخشی از شرکت است.  ادعای وو تایید نشده است و هیچ اطلاعیه رسمی در مورد چنین اقداماتی از سوی Huobi منتشر نشده است.

 بنیانگذار Huobi [لئون] لین به دنبال فروش سهام خود در Huobi است.  لی لین در حال حاضر بیش از 50 درصد از سهام را در اختیار دارد.  دومین سهامدار بزرگ Huobi سکویا چین است.  درآمد Huobi پس از حذف تمام کاربران چینی و اخراج کارکنان به شدت کاهش یافت.

 طبق آمار Coingecko، Huobi در 12 ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته است و این صرافی پنجمین پلتفرم تجاری متمرکز بزرگ از نظر حجم تجارت است.

 Huobi 577 ارز دیجیتال مختلف را ارائه می دهد و 1027 جفت معاملاتی دارد.  در 24 ساعت گذشته، این صرافی 856 میلیون دلار حجم تجارت جهانی داشته است.

در پایان ماه مه 2022، Huobi اعلام کرد که صرافی آمریکای لاتین Bitex را خریداری کرده است.  دو هفته بعد، Huobi یک بازوی سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین و وب 3 به نام Ivy Blocks راه اندازی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *