کاهش قیمت بیت کوین ۳۰۰ میلیون دلار قرارداد معامله آتی را لیکوئید کرد


سقوط بیت کوین به 35000 دلار ترس بیشتر معامله گران و سرمایه گذاران در بازار کریپتو را تشدید کرد زیرا تعداد بیشتری از فعالان بازار فضا را برای زمان بهتر ترک کردند.  این احساسات منفی با حجم انبوه انحلال، که اکنون تقریباً 300 میلیون دلار است، تقویت می شود.

 علیرغم حجم کم معاملات در آخر هفته، بیشتر بازار همچنان تقریباً 300 میلیون دلار از نقدینگی های خود را از دست داد در حالی که تلاش می کرد به پایین ترین سطح محلی برسد، که به ندرت پایان خوبی دارد.

همانطور که وب سایت ردیابی بازار نشان می دهد، 82٪ از کل حجم نقدینگی مربوط به سفارشات لانگ است.  در حالی که حجم نقد شده شامل موقعیت‌های بلندمدت قرار می‌گیرد، سفارش‌های کوتاه‌مدت به احتمال زیاد بیشتر حجم نقد شده را نشان می‌دهند، زیرا تمایلات «خرید نزول» به طور فعال در فضای کریپتو تحت فشار قرار گرفتند.

بر اساس داده‌های صرافی TradingView و Bitfinex، معامله‌گران به‌طور فعال در حال ثبت سفارش‌های لانگ برای بیت‌کوین هستند، زیرا این دارایی در ماه گذشته تحت فشار شدید فروش باقی مانده است.

 تعداد کل سفارش‌ها در این صرافی به 51205 رسیده است که بیشترین تعداد ردیابی شده در بازار از جولای 2021 است که بیت‌کوین با قیمت 33200 دلار معامله می‌شد.

تعدادی از سفارش‌های لانگ در یک صرافی معمولاً می‌توانند به‌عنوان شاخص برگشت‌پذیری ورودی برای یک دارایی عمل کنند.  از لحاظ تاریخی، کاهش قیمت بیت‌کوین و افزایش تعداد سفارش‌های طولانی، نشان‌دهنده بازگشت مجدد آینده است.

 در مورد سفارش‌های شورت، هیچ تمایل چشم‌گیر در تعداد سفارش‌های ثبت‌شده در بورس وجود ندارد، که نشان می‌دهد تعداد خریدهای خرید باید بهتر منعکس‌کننده احساسات فعلی معامله‌گران باشد و به یک معکوس احتمالی در آینده اشاره کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =