|

سرمایه گذاری در اتریوم

کاهش نرخ سرمایه گذاری اتریوم

طبق داده های بدست آمده نرخ تامین مالی اتریوم در 14 ماه گذشته به پایین ترین حد خود رسیده و حرکت منفی زیادی داشته است. این اتفاق میتواند منجر به فشار در بازار ارز ها نیز بشود. طبق تحلیلگران نرخ های بودجه اتریوم از جولای 2021 در پایین ترین حالت خود هستند.

نرخ تامین مالی شاخصی است که کارمزد دوره ای را که معامله گران در بازار آتی اتریوم در حال حاضر بین یکدیگر مبادله می کنند، اندازه گیری می کند.

وقتی ارزش متریک منفی است، به این معنی است که معامله ‌گران کوتاه مدت به معامله‌ گران بلند مدت  حق بیمه پرداخت می‌کنند تا در موقعیت‌های خود باقی بمانند. این روند به طور کلی نشان می دهد که در حال حاضر شرایط نزولی در بازار غالب است.

از سوی دیگر، مقادیر مثبت اندیکاتور حاکی از آن است که لانگ در حال حاضر غلبه کرده است. به طور طبیعی، چنین روندی نشان می دهد که احساسات اکثریت صعودی است.

در یک فشار کوتاه، یک نوسان در ارزش اتریوم در حالی که بازار بیش از حد اهرم است، مقدار زیادی از معاملات کوتاه را نقد می کند. این انحلال ‌ها قیمت را حتی بالا تر می‌ برد و منجر به کاهش بیشتر می‌شود. به این ترتیب، انحلال ها در طول یک فشار با هم لیکویید می شوند.

نرخ های مالی بسیار مثبت می تواند منجر به فشارهای طولانی شود (از آنجایی که خرید های طولانی در بازار وجود دارد)، در حالی که نرخ های منفی ممکن است منجر به فشرده شدن بازار شود.

اگر همان روند 14 ماه قبل این بار نیز تکرار شود، این امکان وجود دارد که اتریوم بتواند با فشار کوتاه این بار نیز معکوس شود.

در حال حاضر اتریوم با قیمت 1.4 هزار دلار مهامله میشود، در یک هفته گذشته این ارز ریزش 7% ارزش بازار داشته و در یک ماه گذشته، 10% ارزش خود را از دست داده است.

این محتوا صرفا یک خبر است و هیچگونه جنبه سیگنالی ندارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *