همکاری بایینس و ایلان ماسک

کمک بایننس به ایلان ماسک برای فضای وب 3 توییتر

چانگ پنگ ژائو، که معمولاً به عنوان ‘CZ’ شناخته می شود، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، فاش کرده است که مایل است به مالک جدید توییتر (NASDAQ: TWTR) ایلان ماسک کمک کند تا فضای اجتماعی را ارائه کند. پلت فرم رسانه ای به Web3.

در صحبت با Squawk Box CNBC در 31 اکتبر، CZ اظهار داشت که دلایل زیادی برای حمایت از این معامله وجود دارد که در آن بایننس 500 میلیون دلار برای خرید ماسک از توییتر سرمایه‌گذاری کرد. در طول مصاحبه، مدیر عامل بایننس در دلایل خود برای حمایت از این قرارداد تاکید کرد که توییتر یک پلت فرم جهانی آزادی بیان با کارآفرینی قوی است. او همچنین اضافه کرد که از توییتر ‘بسیار شدید’ استفاده می کند.

CZ همچنین تاکید کرد که می‌خواهد مطمئن شود که کریپتو در رابطه با مسائل آزادی بیان روی میز می‌نشیند، اما همچنین، این صرافی می‌تواند با کمک به توییتر با استفاده از رمزارز به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت چیزهایی مانند عضویت، به نفع توئیتر باشد.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که کریپتو در بحث آزادی بیان جای خود را روی میز دارد. چیزهای تاکتیکی بیشتری نیز وجود دارد، مانند ما می‌خواهیم به آوردن توییتر به Web3 کمک کنیم.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا (NASDAQ: TSLA) علاقه زیادی به بخش ارزهای دیجیتال دارد، بنابراین پشتیبانی بایننس نباید غافلگیرکننده باشد. یک مطالعه اخیر نشان داد که ماسک نویسنده محبوب ترین توییت هایی است که در چند سال گذشته به ارزهای دیجیتال اشاره کرده است.

پست‌های مربوط به رمزنگاری در توییتر که بیشترین اشتراک‌گذاری را داشتند و بیشترین تعداد تعامل را در دو سال گذشته داشتند توسط ایلان ماسک توییت شدند. این توییت‌ها بیشتر مربوط به بیت کوین (BTC) و توکن میم دوج کوین (DOGE) است، از جمله پست 24 مارس 2021 که در آن او اعلام کرد که مردم می‌توانند یک خودروی تسلا با بیت‌کوین بخرند.

پیش از این، توییت‌های ماسک که به Dogecoin اشاره می‌کرد، قیمت توکن مالی غیرمتمرکز (DeFi) را افزایش داد و با نزدیک شدن به خرید توییتر، Dogecoin در یک هفته 115 درصد افزایش یافت تا به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته برسد.

قابل ذکر است، پیش‌بینی می‌شود که ماسک، به دلیل علاقه‌اش به توکن سگ، DOGE را به عنوان مکانیزم انعام در توییتر، مشابه نحوه استفاده از بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) بکار گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *