کمک بایننس به کره جنوبی

کمک بایننس به کره جنوبی

کمک بایننس به کره جنوبی

بایننس به شهر بوسان کره جنوبی برای راه‌اندازی «مبادله دارایی‌ های دیجیتال» کمک می‌ کند.

غول صرافی ارز های دیجیتال در شهر بوسان کره جنوبی فروشگاه «بلاک چین هاب» را راه اندازی خواهد کرد، و اگرچه این شرکت هنوز پلتفرم معاملاتی توکن در این کشور را باز نخواهد کرد، این فروشگاه می تواند به شهر کمک کند تا صرافی خود را راه اندازی کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی، بایننس اعلام کرد که یادداشت تفاهمی (MoU) با شهر بوسان امضا کرده است که به شهر بوسان اجازه می‌دهد «حمایت فنی و زیرساختی را از بایننس برای توسعه اکوسیستم بلاک چین شهر و ارتقای بوسان دریافت کند».
مورد دوم مدتی است که در راه است و مقامات شهری ایجاد نوعی بازار سهام شهری را برای انواع خاصی از دارایی‌ های رمزنگاری شده، مانند توکن‌ های امنیتی، در نظر دارند. این موضوع چندین سال است که در قسمت طراحی باقی مانده است، با دولت رئیس جمهور مون جائه این، و شرایط سخت گیرانه ای که نسبت به ارز های دیجیتال وجود دارد، به ویژه راه اندازی توکن های داخلی، که در همه جهات به شکل غیر قانونی مانده است.

بوسان در دولت مون، شرایط بدون مقررات برای پیشرفت‌ های فناوری مرتبط با بلاک چین را بدست آورده، اما این واقعیت که سئول به ‌شدت با نپذیرفتن بلاک چین خصوصی اصرار داشت، به جای اجازه دادن به شرکت‌ ها در شهر برای استفاده از شبکه‌ های بلاک چین عمومی، مانع شد.

یون، با این حال، قول داده است که جان تازه‌ای به کل صنعت، و به‌ویژه ابتکار بوسان، بدهد.

شهردار شهر، پارک هئونگ جون، نقل شده است که توافق بایننس شهر را یک قدم به ایجاد بورس دارایی های ارز دیجیتال بوسان به عنوان یک پلت فرم جهانی یکپارچه برای نزدیک تر کرده است.

پارک ادعا کرد که این معامله به تبدیل بوسان به «شهر تخصصی بلاک چین» و یک «مرکز مالی دیجیتال جهانی» کمک می کند و به عنوان «موتور رشد برای اقتصاد محلی» عمل می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =