کمک کوین بیس به ریپل

 کوین بیس برای پشتیبانی از ریپل از دادگاه اجازه می‌خواهد

بزرگترین صرافی رمزارز آمریکا، کوین بیس، در نزاع حقوقی مداوم آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، که می تواند تا نیمه اول سال 2023 حرف آخر را بزند، از ریپل حمایت کرده است.

در یک سری توئیت در تاریخ 31 اکتبر، پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase اعلام کرد که صرافی از قاضی منطقه ای ایالات متحده آنالیسا تورس اجازه درخواست کرده است تا یک خلاصه نامه دوستانه، که به عنوان ‘دوست دادگاه’ نیز شناخته می شود، در اقدام اجرایی SEC علیه SEC ارائه کند. موج دار شدن.

تقریبا دو سال پیش، SEC از ریپل، کریس لارسن، مدیرعامل سابق، و بردلی گارلینگ هاوس، مدیر عامل فعلی، به اتهام جمع آوری 1.3 میلیارد دلار از طریق ارائه اوراق بهادار ثبت نشده ارز دیجیتال XRP شکایت کرد. از آن زمان، این دعوای پرمخاطب موجی از درخواست‌های رویه‌ای را پشت سر گذاشته است و طرفین اخیراً درخواست‌های خود را برای قضاوت خلاصه کرده‌اند.

Coinbase با استناد به دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد موضوعات مورد بحث در این مورد و عدم وجود چارچوب نظارتی حاکم بر دارایی های دیجیتال، اظهار داشت که فکر می کند احزاب مانند ریپل باید مجاز باشند که در مواردی که با آن مواجه هستند، دفاعیات منصفانه را دنبال کنند. اقدامات اجرایی غافلگیرکننده.

صرافی همچنین استدلال کرد که این مورد یک مثال «کتاب درسی» از «چقدر عادلانه است اطلاعیه انتقادی است».

این شرکت با تکرار شکایت رایج صنعت مبنی بر اینکه سازمان نظارت بر اوراق بهادار، با تکرار یک شکایت رایج در صنعت، اضافه کرد که یکی از محافظت‌های اساسی فرآیند عادلانه تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده این است که مقامات نمی‌توانند «رفتار را به عنوان نقض قانون بدون ارائه اطلاعیه منصفانه مبنی بر غیرقانونی بودن رفتار محکوم کنند». راهنمایی روشنی برای کسب‌وکارهای مبتنی بر رمزنگاری ارائه نکرده است.

در درخواست مرخصی آمده است: «با شکایت از فروشندگان توکن‌های XRP پس از بیانیه‌های عمومی مبنی بر قانونی بودن آن تراکنش‌ها، SEC این اصل پایه را از دست داده است.»

کوین‌بیس در ادامه خاطرنشان کرد که اکثر دارایی‌های دیجیتالی که در صرافی معامله می‌شوند، سهام مالکیت یا بازدهی را به سرمایه‌گذاران پرداخت نمی‌کنند، همانطور که سهام در شرکت‌های سهامی عام ممکن است انجام دهد.

گروال گفت: «الزامات ثبت SEC موجود برای مبادلات اوراق بهادار ملی در حال حاضر برای نحوه عملکرد پلتفرم‌های دارایی دیجیتال نامناسب است.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *