کوین بیس نام های کاربری ENS را به کیف پول ارائه می دهد

کوین بیس نام های کاربری ENS را به کیف پول ارائه می دهد

کوین بیس نام های کاربری ENS را برای ساده سازی تراکنش های کیف پول ارائه می دهد

کاربران می توانند از طریق افزونه مرورگر کیف پول کوین بیس یک نام کاربری دریافت کنند و از آن برای ارسال و دریافت توکن های رمزنگاری به جای آدرس سنتی استفاده کنند.

همانطور که آدرس‌های کیف پول ساده شده در فضای بلاک چین محبوب‌تر می‌شوند، صرافی رمزارز کوین بیس با سرویس نام اتریوم (ENS) ادغام شد تا به مشتریان خود نام‌های کاربری بدهد تا جایگزین آدرس‌های کیف پول رمزنگاری سنتی کوین بیس آنها شود.

در یک پست، صرافی اعلام کرد که نام‌ های کاربری رایگان ارائه خواهد کرد. از طریق افزونه مرورگر Coinbase Wallet، افراد می توانند آدرس جدید خود را وارد کرده و از آن برای تراکنش های خود استفاده کنند. با این کار، کاربران می توانند توکن های رمزنگاری را با استفاده از نام ساده شده به جای آدرس الفبایی 42 کلمه ای معمول ارسال و دریافت کنند.

این صرافی همچنین در این اطلاعیه گفت که این اقدامی ضروری برای ایجاد یک سیستم مالی بازتر برای جهان است. به گفته کوین بیس، استفاده از نام های کاربری «قابل خواندن برای انسان» گامی در جهت کاربرپسندتر کردن Web3 است. این شرکت تاکید کرد که نام‌های کاربری ساده شده به از بین بردن اضطراب مرتبط با ارسال توکن‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با استفاده از آدرس‌های کیف پول سنتی کمک می‌کنند.

جدا از کاربرپسند بودن، کوین بیس استدلال کرد که کاربران می توانند از نام های کاربری از نظر داشتن پایه ای برای ساخت هویت آنلاین خود بهره مند شوند. با این حال، این شرکت همچنین تشخیص داد که این تنها گام اول است و باید کارهای بیشتری در زمینه «شکاف ‌های مرتبط با هویت» انجام شود که باید قبل از اینکه Web3 بتواند میلیاردها کاربر را وارد کند، برطرف شود.

آدرس های کیف پول ساده شده در بازار نزولی محبوبیت بیشتری پیدا کردند. در ماه جولای، ثبت نام های ENS 200 درصد افزایش یافت و 126141 ثبت کل در یک هفته ثبت شد. این اتفاق زمانی رخ داد که میانگین هزینه گاز شبکه اتریوم به 1.57 دلار کاهش یافت و دومین دامنه گران قیمت eth فروخته شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *