کیف پول مرتبط با ویتالیک بوترین ۳.۷۵میلیون دلار اتریوم فروخت!

کیف پول مرتبط با ویتالیک بوترین ۳.۷۵میلیون دلار اتریوم فروخت!

کیف پول مرتبط با ویتالیک بوترین ۳.۷۵میلیون دلار اتریوم فروخت!

کیف پولی که گمان می رود توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم کنترل می شود، در آخر هفته 3000 اتریوم فروخت و این ارز دیجیتال را از طریق صرافی غیرمتمرکز Uniswap به استیبل کوین های با پشتوانه دلار آمریکا تبدیل کرد.

این اقدامات در نیمه‌شب اوایل صبح شنبه انجام شد، کمتر از 24 ساعت پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه FTX و نهادهای وابسته به آن برای ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده اعلام کردند.

بر اساس داده‌ها، سه تراکنش 1000 ETH هر کدام از کیف پولی که به 52b0 ختم می‌شود به Uniswap ارسال شد و سپس به واحدهای استیبل کوین‌ های مختلف تقسیم شد.

مقادیر متفاوتی از 3000 ETH به USDC، USDT، DAI و بیت کوین بسته بندی شده مبادله شد، اما در نهایت، کل مقدار به USDC تبدیل شد. همه معاملات حدود ساعت 3 صبح روز شنبه به وقت آرژانتین انجام شد.

Evan Van Ness، یک توسعه‌ دهنده برجسته و قدیمی اتریوم، در پاسخ به گزارش‌های مربوط به این تراکنش‌ها گفت که بوترین به او گفته است که کیف پول مورد نظر متعلق به او نیست، «بنابراین این خبر جعلی است».

این ادعا بحثی را در میان دیگر ناظران بلاک چین برانگیخت، یکی اینکه کیف پول تراکنش های زیادی را از یک ‘آدرس doxxd بوترین دریافت کرده بود، و دیگری به نقل از تراکنش های Etherscan با کیف پولی معروف به vb2.

ون نس پاسخ داد: «حقیقت‌ های VitalikAddress مرا گیج می‌کنند. یا من دروغ می گویم یا ویتالیک دروغ می گوید. اگر من دروغ می گویم، ویتالیک به راحتی می تواند با یک توییت آن را رد کند. من شهرت زیادی را از دست می دهم. اگر ویتالیک دروغ می گوید، احمقانه ترین چیز در جهان است که می توان در مورد آن دروغ گفت.»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =