گوگل به اعتبار سنج سولانا تبدیل میشود

گوگل به اعتبار سنج سولانا تبدیل میشود!

Google Cloud اعلام کرد که در حال تبدیل شدن به یک اعتبارسنجی Solana است، در حالی که محصولات و خدمات دیگری را که برای شبکه بلاک چین ادغام می کند را نیز فاش می کند.

با توجه به توییت 3 نوامبر، ارائه دهنده خدمات ابری اعلام کرد که یک اعتبارسنجی Solana تولید کننده بلوک را اجرا می کند که به آن امکان می دهد در شبکه بلاک چین مشارکت و اعتبار سنجی کند.

اخیرا، هتسنر مستقر در آلمان، حدود هزار تایید کننده سولانا را به دلیل نقض سیاست های خود اخراج کرد. با این حال، یکی از بنیانگذاران آناتولی یاکاونکو قاطعانه بود که یک اعتبارسنجی جدید به حفظ زمان کار شبکه کمک می کند و اضافه کرد که تا پایان سال هیچ قطعی دیگری وجود نخواهد داشت.

در همین حال، Google Cloud فاش کرد که با Solana همکاری خواهد کرد تا موتور گره بلاک چین را تا سال 2023 به زنجیره Solana بیاورد. این شرکت اظهار داشت که این حرکت راه اندازی یک گره Solana اختصاصی در فضای ابری را برای هر کسی آسان می کند.

Blockchain Node Engine یک سرویس میزبانی گره است که به دلیل استفاده در بین توسعه دهندگان اتریوم مشهور است. با ادغام سولانا، گوگل این شبکه را به راحتی در دسترس مخاطبان وسیع تری قرار می دهد.

Google Cloud همچنین اعلام کرد که داده‌های Solana را فهرست‌بندی می‌کند تا اکوسیستم توسعه‌دهنده Solana به داده‌های تاریخی دسترسی داشته باشد.

گوگل اخیراً قصد دارد از پرداخت های رمزنگاری شده برای سرویس های ابری خود پشتیبانی کند.

پس از این خبر، توکن SOL سولانا حدود 15 درصد افزایش یافت و ارزش آن را به 40 دلار نزدیک کرد. طبق داده‌های CoinMarketCap، تا زمان انتشار، 37.09 دلار معامله می‌شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *