بر اساس گزارش اخیر CNN، شرکت Boring، شرکت خدمات زیرساخت و ساخت تونل ایلان ماسک، پشتیبانی از پرداخت های Dogecoin را فعال کرده است.

 سواران برای خرید بلیط به سادگی باید یک کد QR را اسکن کنند.  در حال حاضر، مردم می توانند به صورت رایگان در Loop سوار شوند، اما این شرکت قصد دارد در آینده هزینه هایی را دریافت کند.

 کسانی که به Dogecoin علاقه ندارند می توانند روش های پرداخت جایگزین را انتخاب کنند.

 انتظار می رود بیش از 50 ایستگاه به عنوان بخشی از شبکه تونل عظیمی که در زیر لاس وگاس قرار دارد ساخته شود.  کمیسیون شهرستان کلارک سال گذشته طرح توسعه بلندپروازانه را تصویب کرد.

   همانطور که گزارش شده است، ماسک مقایسه ای بین Dogecoin و شرکت Boring ترسیم کرد تا بیهودگی آنها را در سال 2020 برجسته کند. علیرغم ایجاد شوخی، میم کوین موفق شده است بسیار موفق شود (همین امر در مورد شرکت Boring نیز صدق می کند).

 در ماه مه، این میلیاردر اعلام کرد که اسپیس ایکس به همراه تسلا شروع به پذیرش Dogecoin برای تجارت خواهد کرد.

با وجود رکود شدید قیمت، بزرگترین میم کوین همچنان رو به رشد است.  بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinGecko، میم کوین تا 90.69 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

 ماسک در توییتی نوشت: «هرجا که ممکن است از دوج حمایت کنید».

 ماه گذشته، ثروتمندترین فرد روی کره زمین فاش کرد که DOGE بیشتری می‌خرد، و به این ترتیب قیمت میم کوین افزایش موقتی داد.

 با این حال، اخبار شرکت Boring حتی برای مدت کوتاهی نتوانسته Dogecoin را پشتیبانی کند.  داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که بزرگترین ارز دیجیتال میم در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۲ درصد رشد داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *