یک نهنگ ۱۲میلیون دلار توکن متیک را به کوین بیس منتقل کرد

یک نهنگ ۱۲میلیون دلار توکن متیک را به کوین بیس منتقل کرد

یک نهنگ ۱۲میلیون دلار توکن متیک را به کوین بیس منتقل کرد

یک نهنگ کریپتو به طور ناگهانی ۱۲ میلیون دلار از راه حل مقیاس‌پذیری بلاک چین Polygon (MATIC) را منتقل کرده است زیرا برترین دارایی رمزنگاری نشانه‌های قدرت را نمایان می‌کند.

پلتفرم ردیابی رمزارز Whale Alert این تراکنش را گزارش کرد و خاطرنشان کرد که آدرس بزرگ 13,428,828 توکن MATIC را به صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده Coinbase ارسال کرده است.

MATIC در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.931 دلار معامله می شود. دارایی کریپتو رتبه دهم بر اساس ارزش بازار 2.25 درصد در 24 ساعت گذشته و نزدیک به 10 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. علیرغم دستاوردهای اخیر، MATIC همچنان 68 درصد از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 2.92 دلار که در دسامبر 2021 به ثبت رسانده بود، کاهش یافته است.

MATIC برای اعتبارسنجی تراکنش ها در پلتفرم Polygon و تسویه هزینه های مورد نیاز برای اجرای شبکه استفاده می شود.

علی‌رغم ادامه‌ی زمستان کریپتو، Polygon نقاط درخشانی داشته است. شرکت تحلیلی کریپتو مساری گزارش می‌دهد که این پروژه از پایان سپتامبر ۱۹۱ درصد افزایش فروش NFT (توکن غیرقابل تعویض) داشته است. Polygon همچنین در اوایل سال جاری با برندهای خیمه شب بازی مانند غول های رسانه های اجتماعی Meta و Reddit و قهوه خانه های زنجیره ای Starbucks همکاری کرد.

استراتژیست محبوب رمزارز Kaleo به 549100 دنبال کننده توییتر خود می گوید که معتقد است MATIC در روزهای آینده پس از برداشتن مقاومت مورب خود در بازه زمانی پایین تر از بیت کوین (BTC) پیشی خواهد گرفت.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 2 =