جابجایی 12 میلیارد دلار توسط نهنگ های دوج کوین

جابجایی 12 میلیارد دلار توسط نهنگ های دوج کوین

انفجار قیمت Dogecoin همزمان با جابجایی مقدار زیادی دوج کوین بود ، زیرا 12 میلیارد دلار در یک روز جابجا شد.

افزایش چشمگیر قیمت دوج کوین و رسیدن آن به جایگاه سوم برترین رمزارزها از نظر ارزش بازار همزمان با بیدار شدن دوباره نهنگ های DOGE به دلیل افزایش معیارهای بلاکچین در 24 ساعت گذشته بوده است.

بر اساس اطلاعات BitInfoCharts ، بیش از 12 میلیارد دلار DOGE در روز گذشته به بلاکچین منتقل شده است. برای قرار دادن این تعداد در متن بلاکچین Ethereum فقط 6 میلیارد دلار اتر ETH) را در همان روز پردازش شده است.اتریوم دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است و بلاکچین آن فعال ترین در جهان است.

Dogecoin یک سکه الگوی رفتاری است که به عنوان یک شوخی در سال 2013 ایجاد شده است ، و نماد این رمزارز عکس سگی به نام Shiba-Inu است. هیچ توسعه دهنده فعالی ندارد و سازنده آن در سال 2016 به دلیل بیکاری تمام سکه های خود را فروخته است.

علاوه بر این ، در صنعتی که نوید عدم تمرکز را می دهد ، فقط یک آدرس شامل 28٪ از کل عرضه دوج کوین است در حالی که 11 آدرس 46٪ دوج کوین را در اختیار دارند. چندی پیش ایلان ماسک در واکنش به این مسئله در توئیتر خود ازنهنگ های دوج کوین شدیداً انتقاد کرد؛

او گفت :“اگر دارندگان عمده Dogecoin بیشتر سکه های خود را بفروشند ، از پشتیبانی کامل من برخوردار خواهند شد. تمرکز بیش از حد تنها مسئله واقعی من است. ”ایلان ماسک در ماه فوریه زمانی که قیمت دوج کوین در حدود 0.05 دلار بود ، این توییت را منتشر کرد.

قبل از جهش اخیر قیمت دوج کوین به دلیل پامپ های ردیت و توییت های ایلان ماسک، این ارز در کل تاریخ هشت ساله خود فقط یک بار به ارزش 0.01 دلار دست یافته بود. افزایش ناگهانی 400٪ این ارز و رسیدن آن به قیمتی بالاتر از 0.30 دلار طی هفته گذشته، توجهات زیادی را به خود جلب کرده و بررسی ساب ردیت های (subreddit) دوج کوین را به دنبال داشته است.

طبق داده های تحلیلگران در Skew.com ، در هفته گذشته تعداد مشترکان جدید این ساب ردیت هم راستا با افزایش قیمت این آلتکوین، به طور فزاینده ای افزایش یافته و از صدها نفر به هزاران نفر در یک روز افزایش یافته است.

منبع : cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =