نهنگ های دوج کوین

2.7 میلیارد دوج کوین توسط نهنگ های مرموز جابجا شد!

نهنگ های مرموز تقریباً 3 میلیارد سکه میم شیبا اینو را در توده های خیره کننده 4 میلیون DOGE و بزرگتر بیل کرده اند.

این اتفاق زمانی رخ داد که به لطف بازگشت ایلان ماسک به معامله خرید توییتر، علاقه به Dogecoin احیا شد.

ردیاب Dogecoin این خبر را منتشر کرد که هفته گذشته نهنگ های ناشناس در مجموع 2,768,293,846 عدد را در تکه های دو میلیون سکه و بیشتر جابه جا کردند. تقریباً 90 تراکنش در مجموع انجام شد زیرا آنها این Dogecoin را با هزینه کل فقط 142 DOGE یعنی 9 دلار آمریکا منتقل کردند.

هفته گذشته مشخص شد که ایلان ماسک، رئیس تسلا، صد میلیاردر، معامله متوقف شده خود را برای خرید غول توییتر به قیمت 44 میلیارد دلار از سر گرفته است. این خبر موج جدیدی از علاقه به Dogecoin را برانگیخت زیرا اوایل سال جاری ماسک اجرای DOGE را به عنوان یک گزینه پرداخت برای اشتراک‌های Twitter Blue پیشنهاد کرد.

ماسک یکی از طرفداران مشهور DOGE است که با توییت های خود قیمت سکه را بالا می برد. در آنها، ماسک چندین بار Dogecoin را واحد پول مردم نامید و قول داد که DOGE را به ماه ببرد. از ژانویه امسال، تسلا DOGE را به عنوان پرداخت برای کالاهای خود در فروشگاه آنلاین پذیرفته است. اسپیس ایکس در بهار همین کار را کرد.

همان منبع همچنین گزارش داد که یکی از محبوب‌ترین مکان‌های معاملاتی اپلیکیشن Robinhood مقدار حیرت‌انگیز DOGE را از طرف مشتریان خود در اختیار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، کیف پول های این پلتفرم در مجموع حاوی 40,508,384,607 Dogecoin هستند. این معادل 2,518,365,763 دلار است و 29.70 درصد از عرضه در گردش میم سکه را تشکیل می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *