2 آلت‌کوینی که بیت کوین را پشت سر خواهند گذاشت

آلت کوینی که بیت کوین را پشت سر گذاشت

مایکل ون دو پوپ Van de Poppe’s) )، تاجر و تحلیلگر برجسته حوزه رمزارزها، در حال بررسی دو آلت کوین بزرگ است که به اعتقاد او توانایی پیشی گرفتن از بیت کوین در مرحله بعدی چرخه گاوی را دارند.

در یک ویدیوی جدید ، استراتژیست رمزنگاری می گوید که او مراقب اتریوم در برابر بیت کوین (ETH / BTC) است، زیرا فکر می کند این جفت ارز آماده فوران است.

“تا زمانی که اتریوم در منطقه بین 0.028 تا 0.03 بماند ، همه چیز خوب است. حتی اگر اتریوم به سمت 0.0265 کاهش یابد ، همه چیز خوب است. و از میان تمام آلت کوین ها، این رمزارز یکی از معدود مواردی است که دارای بهترین عملکرد می باشد. تا زمانی که در اینجا بماند ، به خودی خود روند آن صعودی خواهد بود. “

به گفته ون دو پوپه ، ترس ، عدم اطمینان و تردید FUD))حاکم بر اتریوم، باید شروع موفقیت آمیز ETH 2.0 را تضمین کند.

در میان مدت ، این معامله گر انتظار دارد که ETH / BTC به 0.044 برسد ، که نشان دهنده سود بالقوه بیش از 40٪ از قیمت فعلی آن یعنی 0.031 است.

سکه بزرگ بعدی در لیست Van de Poppe’s لایت کوین است. در حالی که LTC / BTC هنوز در میان روند نزولی چند ساله قرار دارد ، این تحلیلگر بزار ارزهایرمزنگاری می گوید ، که این نشانه ها حاکی از شروع روند صعودی می باشد.

“هنگامی که میبینم این حجم عظیم از لایت کوین در معامله شدن است، به آن علاقه مند میشوم. این حجم به این معناست که جمع آوری بیشتری در راه است. قیمت صعود میکند و مردم دچار فومو میشوند. وقتی از سطح فعلی ۰.۰۰۳ بگذرد، میتوانیم شاهد صعودی مانند صعود از ۰.۰۰۷ به ۰.۰۱۶ باشیم.”

ون دی پوپ معتقد است که اگر Litecoin اسکریپت را دنبال کند ، می تواند تا 0.0058 افزایش یابد ، که نشان دهنده رشد بیش از 93٪ است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =