3ac، مبلغ 45 میلیون دلار از Curve و Convex برداشت می کند

three arrows capital

3ac، مبلغ 45 میلیون دلار از Curve و Convex برداشت می کند

صندوق تامینی کریپتو که دارای مشکل است، Three Arrows Capital (3AC)، مبلغ 45 میلیون دلار از سپرده هایی را که قبلا در دو صرافی غیرمتمرکز مختلف Curve و Convex Finance سرمایه گذاری کرده بود، پس گرفت.

در ساعت 4:34 صبح روز سه‌ شنبه به وقت ET، شرکت 20945 اتر سهامدار (stETH) به ارزش 33.3 میلیون دلار را از Curve Finance خارج کرد، بر اساس فعالیت‌های زنجیره‌ای روی یک آدرس اتریوم که نانسن آن را به عنوان متعلق به 3AC علامت‌گذاری کرده است. Staked Ether توکنی است که توسط Lido Finance ارائه می‌شود که اجازه می‌دهد از اتر staked (ETH) در معاملات دیگر در فرآیندی به نام استیکینگ مایع استفاده شود.

داده‌های زنجیره‌ای نیز نشان می‌دهد که این شرکت از Convex Finance، یک بهینه‌ساز بازده برای Curve، سرمایه برداشت کرده است. از Convex، نزدیک به 12 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده، شامل 2421 اتر پیچیده (3.98 میلیون) 202.7 بیت کوین پیچیده (4 میلیون دلار) و 4،051،367 استیبل کوین USDT را برداشت.

دارایی ها در حال حاضر در همان آدرس کیف پول مورد استفاده برای تراکنش با Curve قرار دارند. این آدرس دارای دارایی هایی به ارزش 57.86 میلیون دلار است. شرکت مشتقات رمزنگاری 21 Shares می گوید که 3AC دارای 86.8 میلیون دلار توکن و NFT در اتریوم در چندین آدرس مرتبط با شرکت است.

در اوایل تابستان امسال، سقوط Three Arrows Capital فضای کریپتو را به آشوب کشاند و باعث شد بسیاری از وام دهندگان آن متحمل ضررهای سنگین شوند. بلاک گزارش داد که این شرکت بیش از 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار بوده است. این صندوق در اول جولای ورشکستگی فصل 15 را در نیویورک اعلام کرد.

در حالی که مفسران رسانه های اجتماعی حدس می زنند که این شرکت ممکن است به دنبال انحلال دارایی های خود برای پرداخت طلبکاران باشد، هدف از برداشت های امروز نامشخص است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =