افزایش 50 درصدی قیمت رمزارزهای Fantom و Celo

افزایش 50 درصدی قیمت رمزارزهای Fantom و Celo

افزایش 50 درصدی قیمت رمزارزهای Fantom و Celo همزمان با رشد بازار DeFi و NFT

 بازار DeFi (تامین مالی غیرمتمرکز) با رکورد چشمگیری در ماه آگوست همراه بود. همگام با افزایش کل ارزش قفل شده (TVL) در تمامی پروژه‌های DeFi، به طور ویژهارز دیجیتال Fantom با نماد FTM و Celo با نماد CELO تنها در طی 24 ساعت گذشته بیش از 50% افزایش قیمت را تجربه کرده اند..رمزارز Fantom به طور کلی از ماه جولای 340% رشد داشته و در حال حاضر توکن آن با 74% افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته در محدوده 0.83 دلار معامله می‌شود.

بنیاد Fantom روز دوشنبه در بیانیه‌ای از یک طرح تشویقی 250 میلیون دلاری خبر داد که به موجب آن 370 میلیون توکن FTM به پروتکل‌ها و تیم‌هایی که دارایی دیجیتال خود را در بلاک چین FTM قفل کنند پاداش می‌دهد.

توکن CELO نیز در 24 ساعت گذشته با رشد چشمگیر 81 درصدی اکنون در محدوده 7.62 دلار معامله می‌شود. دلیل این افزایش قیمت اعلام راه‌اندازی طرح مبتکرانه “DeFi برای همه” در روز دوشنبه است.

این طرح 100 میلیون دلاری که در بستر بلاک چین Celo انجام می‌شود قصد دارد تا DeFi را برای 6 میلیون کاربر گوشی هوشمند در سراسر جهان در دسترس سازد. این طرح با همکاری نهادهای مختلفی از جمله AAVE، SushiSwap، Curve و UMA انجام خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =