الزامات جدید در لایحه زیرساختی بایدن

افزودن الزامات جدید به رمزارزها در لایحه زیرساختی دولت بایدن

دولت بایدن به دنبال اضافه کردن الزامات جدید به رمزارزها در لایحه زیرساختی است

 

 

‏دولت رئیس‌جمهور ایالات‌متحده, جو بایدن, از دموکرات‌ها می خواهد تا قوانین بیشتری را در مورد رعایت مالیات برای معاملات رمزارزها در بسته بودجه ۳.۵ تریلیون دلاری آمریکا در آینده در نظر بگیرند. یک مقام اداری که نامش ذکر نشده است گفت که دولت قصد دارد بسته قانونی خود را با تعهداتی برای معاملات رمزارزها برای گزارش اطلاعات مربوط به دارندگان حساب های خارجی گسترش دهد و ایالات‌متحده را قادر سازد این اطلاعات را با شرکای تجاری جهانی خود به اشتراک بگذارد.

در اوایل ماه جاری ، سنا این لایحه را با اصل مالیات بر رمزارزها تصویب کرد و سپس به مجلس ارائه شد که تا 20 سپتامبر در تعطیلات است. در همین حال, اداره تحقیقات کنگره ایالات‌متحده (CRS) یک سند را منتشر کرد تا به قانونگذاران خطراتی که مربوط به مقررات مربوط به اداره رمزارزها در آینده است, توسط دولت بایدن به چاپ برسد. این سرویس هشدار می‌دهد که در حالی که مقررات جدید می‌تواند به دولت کمک کند تا شکاف مالیاتی را کاهش دهد, اثربخشی آن‌ها هنوز تعیین نشده است.

‏به گفته مرکز فرهنگی روسیه، ” اگرچه الزامات گزارش دهی پیشرفته ممکن است به برطرف کردن شکاف مالیاتی کمک کند، اما گزارش ناقص درآمد حاصل از معاملات رمزارها همچنان ادامه خواهد داشت زیرا برخی از معاملگران قصد فرار از مقامات را دارند.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هشت =