عرضه سهام اپل و مایکروسافت توسط بایننس

عرضه سهام مایکرو استراتژی ، اپل و مایکروسافت توسط بایننس

عرضه سهام مایکرو استراتژی ، اپل و مایکروسافت توسط بایننس

به دنبال عرضه توکن های سهام تسلا و کوین بیس در اوایل ماه جاری، بایننس اعلام کرده است که طی هفته آینده سه توکن سهام جدید عرضه خواهد کرد. امروز بایننس اعلام کرد که سهام‌های توکنیزه شده شرکت‌های مایکرواستراتژی، اپل و مایکروسافت را به لیست خود اضافه می‌کند.

این توکن ها به کاربران امکان می دهد تا کسر دلخواهی از توکن های سهام را معامله کنند و حداقل میزان برابر یک صدم تعیین شده است. قرار است توکن سهام مایکرواستراتژی در 26 آوریل عرضه شود. توکن سهام اپل در 28 آوریل و توکن سهام مایکروسافت در 30 آوریل قابل فروش هستند.

تمام توکن‌های عرضه شده مرتبط با سهام شرکت‌ها، توسط سبدی از اوراق بهادار مرتبط پشتیبانی می‌شوند. این توکن‌ها با استیبل کوین BUSD معامله می‌شوند. قابل ذکر است که توکن سهام شرکت‌های نامبرده در کشورهای چین، آمریکا، ترکیه و سایر مناطق تحت تحریم قابل خرید و فروش نمی‌باشند.
بایننس به دلیل محصول جدید خود که قرار است تجارت سهام را دموکراتیک کند، تحت نظارت جدید قانونی قرار دارد.

در 22 آوریل (۲ اردیبهشت)، فایننشال تایمز گزارش داد که اداره رفتار مالی انگلستان کار با صرافی را آغاز کرده است تا تعیین کند که آیا این محصول در قوانین اوراق بهادار این کشور قرار میگیرند یا خیر:

“به دلیل تعهدات رازداری نمیتوانیم به طور خاص اظهار نظر کنیم. به طور اساسی، موارد زیر اعمال میشود: اگر توکن‌ها قابل انتقال هستند، میتوانند در صرافی کریپتویی ترید شوند و به حقوق اقتصادی مانند سود سهام یا تسویه حساب‌های نقدی مجهز هستند، آنها نشان دهنده‌ی اوراق بهادار هستند و مشروط به انتشار آگهی عرضه سهام هستند.”

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =