آپریل می‌تواند ماه فوق‌ العاده‌ای برای بیت‌ کوین باشد

آپریل می توانید ماه فوق العاده ای برای قیمت بیت کوین باشد

ارزش دلار رو به کاهش است. تریدر‌ها در حال فروش دلار‌های خود هستند که هم باعث افزایش قیمت بیت‌کوین در مقابل دلار می‌شود و هم تقاضا برای بیت‌کوین را به عنوان مانعی در مقابل بی‌ارزشی دلار بیشتر می‌کند که تاثیر مستقیم روی قیمت این رمز‌ارز خواهد داشت.

در صورت ادامه روند نزولی دلار آمریکا، احتمال ادامه روند صعودی بیتکوین در آوریل نیز وجود دارد. از لحاظ تاریخی، آوریل در طول ده سال گذشته یک ماه قوی برای بیتکوین بود و از سال 2016 به مدت پنج سال متوالی بازده مثبتی را ثبت کرد. علاوه بر این، دنی اسکات، مدیر عامل صرافی CoinCorner، گفت که بر اساس قانون میانگین، بیتکوین در آوریل به 83000 دلار می رسد.

آنالیست کمپانی ولت می‌گوید که مقادیر دارایی‌ها جهانی که به صورت دلار ذخیره شده‌اند رو به کاهش است.از مهمترین دلایل این امر پروسه مستقل کردن نقل انتقالات از دلار است که توسط چندین کشور اعم از روسیه در حال اجرا است، به علاوه بیت‌کوین به صورت کلی و طی سال‌های گذشته در ماه آپریل عملکرد خوبی داشته

همینطور دیتا حاکی از آن است که ماینر‌ها در حال جمع‌آوری بیت‌کوین هستند. امروز، ماینر‌ها ۴۴۹۴بیت‌کوین را به والت‌های خود افزودند. به نظر می‌رسد که این روند ادامه داشته باشد، زیرا دیروز هم۴۳۸۰ بیت‌کوین‌ به این والت‌ها افزوده شده بود.

فروش ماینر‌ها معمولا باعث اصلاح شدید بازار می‌شود. اما نگهداری بیت‌کوین توسط این گروه می‌تواند از افت قیمت و اصلاحات احتمالی جلوگیری‌ کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 15 =