اتریوم تا هفته آینده به مرز 2500 دلار خواهد رسید

اتریوم تا هفته آینده به مرز 2500 دلار خواهد رسید

 

سایمون ددیچ: اتریوم تا هفته آینده به مرز 2500 دلار خواهد رسید

روز شنبه (13 مارس) ، قیمت اتریوم برای اولین بار از 21 فوریه به بالاتر از 1940 دلار رسید. این افزایش قیمت باعث شد تحلیلگران پیش بینی کنند که اتر (ETH)در کوتاه مدت به 2500 دلار خواهد رسید.

طبق داده های TradingView ، حدود ساعت 21:16 بعد از ظهر ساعت UTC ، در مبادله رمزنگاری Bitstamp ، قیمت Ethereum به بالاترین قیمت روز خود یعنی 1943.22 دلار رسید. برای اولین بار امروز ETH طی سه هفته گذشته بالاتر از سطح 1940 دلار معامله می شود.

نمودار هفته ای اترویم
نمودار هفته ای اترویم

در حال حاضر، ETH در حدود 1911.74 دلار معامله می شود ، این بدان معنی است که در 24 ساعته گذشته ، قیمت اتریوم 8.50٪ افزایش یافته است. بازده سرمایه گذاری این ارز از ابتدای سال تا به روز (YTD)، چیزی معادل 159.21 درصد می باشد.

اوایل امروز ، سایمون ددیچ ، که یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Moonrock Capital است ، مشارکت مشاوره و سرمایه گذاری بلاکچین مستقر در لندن و هامبورگ “، برای قیمت اتریوم پیشبینی کرد:

توییت سایمون ددیچ
توییت سایمون ددیچ

سپس ، كارل مارتین ، تحلیلگر و تأثیرگذار در حوزه رمزارزها، با كمك تجزیه و تحلیل کنیکال توضیح داد كه چرا او معتقد است قیمت اتریوم به 2500 دلار می رسد:

توییت كارل مارتین
توییت كارل مارتین

در مورد اسکات ملکر ، تحلیل گر رمزنگاری و معامله گر در Texas West Capital ، او گفت که طبق تجزیه و تحلیل او از نمودارهای اتریوم، به نظر می رسد تقاضا برای ETH زیاد است.

توییت اسکات ملکر
توییت اسکات ملکر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =