استقبال مدیرعامل بایننس از سخت‌گیری‌های نظارتی

استقبال مدیرعامل بایننس از سخت‌گیری‌های نظارتی

چانگ پن ژائو مدیرعامل صرافی بایننس : بر ضرورت همکاری با نهادهای نظارتی تاکید کرد

 

هم‌زمان با شدت‌گرفتن تحقیقات نهادهای نظارتی کشورهای مختلف درمورد بایننس، مدیرعامل این صرافی گفته است صنعت ارزهای دیجیتال از زمان راه‌اندازی بایننس در ۴ سال گذشته تاکنون تحولات زیادی را پشت سر گذاشته، اما هنوز نیازمند اطمینان نظارتی بیشتری است.

ژائو روز سه‌شنبه با انتشار نامه‌ای سرگشاده تأکید کرد که صنعت ارزهای دیجیتال طی چهار سالی که از راه‌اندازی بایننس می‌گذرد، به شکل گسترده‌ای تکامل یافته است اما همچنان بی‌اعتمادی نهادهای نظارتی نسبت به ارزهای دیجیتال در سطح بالایی قرار دارد.

ژائو با بیان این‌که صنعت ارزهای دیجیتال هنوز در بسیاری از کشورها فاقد چارچوب‌های نظارتی مشخص است، خاطرنشان کرد که وجود مقررات بیشتر درواقع نشانه‌ای مثبت از بلوغ یک صنعت است. مدیرعامل بایننس گفت که وجود مقررات روشن باعث می‌شود افراد بیشتری برای مشارکت در ارزهای دیجیتال احساس امنیت کنند و این مسئله پایه‌های پذیرش این صنعت را فراهم می‌کند.

ژائو بار دیگر بر تعهد بایننس برای همکاری با نهادهای نظارتی و رویکرد این شرکت برای مدیریت محبوبیت روزافزون پلتفرم خود تاکید کرد و از استخدام نیرو و به‌کارگیری سیستم‌ها و فرآیندهای بیشتر برای محافظت از کاربران، به‌عنوان راهکارهایی برای مدیریت فعالیت‌های این صرافی یاد کرد.

یادآور شد که این شرکت از سال ۲۰۲۰ تیم انطباق قوانین بین‌المللی و هیئت مشاوران خود را بیش از پنج برابر کرده است که انتصاباتی از نهادهای نظارتی جهانی مانند گروه ویژه اقدام مالی (FATF) را نیز در بر می‌گیرد. ژائو خاطرنشان کرد که بایننس فعالانه سیاست‌های مبارزه با پول‌شویی را در پلتفرم خود پیاده‌سازی می‌کند و با شرکت سایفرتریس (CipherTrace) که در حوزه ارزهای دیجیتال فعال است، برای اطمینان از افزایش امنیت کاربران خود همکاری می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =