واکنش مدیرعامل بایننس به اصلاح بازار رمزارزها

واکنش مدیرعامل بایننس در توییتر به اصلاح بازار رمز ارزها

مدیرعامل بایننس دیروز در پی اصلاح شدید بازار رمزارزها، در توئیتر به این اتفاق واکنش نشان داد

بازار ارزهای رمزنگاری شده در یک روند نزولی قرار دارد ، اتفاقی که باعث شد مدیرعامل صرافی بایننس Changpeng Zhao (CZ) در یک توییت به آن واکنش نشان دهد:


چانگ پنگ ژائو همچنین افزود که اظهارات وی در این توئیت توصیه مالی نیست. بازرگانان و سرمایه گذاران باید برای جلوگیری از ضررهای غیرمنتظره ای که قابل بازیابی نیستند ، با احتیاط لازم کار خود را ادامه دهند.

دیروز18 آوریل(29 فروردین) ، بازار رمزنگاری نه تنها به دلیل روند صعودی بلکه به دلیل افت ناگهانی ، سرمایه گذاران را شوکه کرد. به طور خاص ، 100 ارز رمزپایه برتر CoinGecko طی 1 ساعت گذشته افت قیمت -10 تا 20 درصد را تجربه کردند. در واقع ، یک رویداد که می تواند باعث FUD در بین سرمایه گذاران رمزنگاری جهانی شود.

از نظر موقعیت بازار ، دنیای رمزنگاری تقریباً 2 تریلیون دلار سرمایه در بازار دارد. قابل ذکر است که فضای رمزنگاری قوی ایستاده است و با سقوط ناگهانی بازار به راحتی از بین نخواهد رفت. به این ترتیب ، معامله گران و سرمایه گذاران نباید هنگام اطمینان از افت ناگهانی بازار اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. این یک اتفاق طبیعی در فضای رمزنگاری است.

امروز ، بیت کوین ، پادشاه ارزهای رمزنگاری شده ، با قیمت بیش از 56 هزار دلار در رده اول قرار دارد. علاوه بر این ، اتریوم با بیش از 2200 دلار قیمت بیت کوین را دنبال می کند و بایننس کوین با قیمت 473 دلار برای هر رمزپایه است. این 3 ارز رمزپایه برتر علی رغم افت اخیر در بازار رمزارزها همچنان با ثبات و پایدار هستند.

منبع: coinquora.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =