سقوط بیت کوین به زیر 50 هزار دلار

سقوط قیمت بیت کوین

بیت کوین پس از سقوط سریع به زیر 50،000 دلار اکنون 23٪ از بالاترین سطح خود افت کرده است.

قیمت بیت کوین (BTC) برای اولین بار از ماه مارس به زیر 50،000 دلار کاهش یافته است، و در 12 ساعت گذشته BTC تقریبا 10٪ ریزش داشته است.

بیت کوین در تاریخ شنبه 17 آوریل(28 فروردین) محدوده 60،000 دلار را پس زد و باعث کاهش قیمت در حدود 20٪ در یک ساعت شد. در حالی که بیت کوین برای مدت چند روز نزدیک به 55000 دلار معامله می شد، گاوها نتوانستند از این محدوده قیمت دفاع کنند ، و در نتیجه یک روند نزولی مداوم در طی روز گذشته را شاهد بودیم.

در صورت عدم موفقیت BTC در بازپس گیری سطح 60،000 دلار، تحلیلگران JPMorgan نسبت به اقدامات پایدار نزولی هشدار دادند.

حرکت زیر سطح 50،000 دلار روانشناختی متفاوتی را در توییتر به وجود آورده است محقق میرا کریستنتو (Mira Christanto ) اظهار داشت که بازارها فقط 23٪ از بالاترین حد قیمتی خود عقب نشینی کرده اند، به طور قابل توجهی کمتر از عقب نشینی های معمول در روند صعودی سال 2017 که به طور متوسط با 35٪ کاهش روبرو شد.

پیتر شیف نیز در مورد اقدامات بازار اظهار نظر کرد و آنتونی پمپلیانو ، طرفدار بیت کوین را مخاطب قرار داد.

اکنون که # بیت کوین به زیر 50 دلار رسیده است ، فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است که پمپلیانو (APompliano@) نقاط عطف 1000 دلار را توئیت کند.در راه پایین آمدن از راهی هستیم که او از آن بالا رفت.

پمپلیانو پاسخ داد: “بیت کوین در سال گذشته 600٪ افزایش یافته است. طلا در سال گذشته 3 درصد رشد کرده است. دیگر هیچ توییتی ندارید تا زمانی که طلا قادر به غلبه بر تورم باشد، پیتر! “

“Fintwit” کاربر توییتر نیز در پاسخ به شیف ، خاطرنشان کرد که “طلا از سال 2011 صفر درصد افزایش یافته است.”

اتریوم (ETH) نیز امروز سقوط کرد و در 24 ساعت گذشته تقریبا 8 درصد افت کرد. با این حال ، اتریوم در طی روزهای گذشته عملکرد بهتری نسبت به BTC داشته و در 2 اردیبهشت توانست به بالاترین قیمت تاریخی خود و به بیش از 2،600 دلار ، دست پیدا کند.

منبع : cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =