هش ریت بیتکوین در حال جبران کاهش اخیر خودش است

هش ریت بیتکوین در حال جبران کاهش اخیر خودش است

هش ریت بیتکوین در حال جبران کاهش اخیر خودش است، انتظار می رود بزرگترین افت در سختی شبکه در سال 2021 هفته آینده اتفاق بیفتد

روز شنبه ، هش ریت پس از آنکه سه روز قبل به پایین ترین سطح 91 اگزاهش بر ثانیه رسید، موفق شد مجددا به بالای 100 اگزاهش در ثانیه برسد. در همین حال ، پنج روز دیگر تغییر در سختی شبکه اتفاق می افتد و ممکت است شاهد کاهش بیش از 20٪ آن باشیم.

آمارها نشان می دهد که ماینرها خیلی سریعتر در حال پردازش بلاک هستند، زیرا هش ریت در 48 ساعت گذشته بهبود یافته است. در 26 ژوئن 2021 ، هش ریت شبکه به بالای منطقه 100 اگزاهش در ثانیه برگشت.

به دنبال سرکوب هایی که در پنج استان چین به راه افتاد هش ریت در 23 ژوئن 2021 به 91 اگزاهش در ثانیه کاهش یافت. از آن زمان تا سه روز گذشته، میزان هش ریت 9-13٪ افزایش یافته است.

پیش بینی می شود افت بعدی سختی شبکه ظرف پنج روز اتفاق بیفتد و با توان پردازشی فعلی می تواند حدود 20.57٪ کاهش یابد. در زمان نوشتن این مقاله ، سختی شبکه 19.93 تریلیون بود و این پس از تغییر در سختی شبکه، می تواند هفته آینده به 15.83 تریلیون برسد.

سختی شبکه بیت کوین اساساً سنجش میزان دشواری ماینینگ است. وقتی هش ریت بیتکوین زیاد باشد، دشواری افزایش می یابد و وقتی هش ریت بعد از سرکوب چین افت کرد ، دشواری استخراج کمتر شد. بنابراین استخراج BTC آسان تر شد. دشواری شبکه Bitcoin هر 2،016 بلوک یا تقریبا هر دو هفته تغییر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =