ماینرهای بیت کوین دارایی خود را هولد می کنند

ماینرهای بیت کوین دارایی خود را هولد می کنند

نمودار ارائه شده توسط توسط پلتفرم تحلیل داده گلاسنود (Glassnode)نشان می دهد که دارندگان بلند مدت به طور فعال نسبت به خرید و انباشت بیت کوین اقدام کرده و آن را به کیف پول های سرد منتقل می کنند.

در حالی که ارز رمزپایه برتر در حال تحکیم است ، معتقدین به بیت کوین و کسانی که اخیراً به این گروه پیوسته اند، در این سطح قیمت مشغول خرید هستند.

یکی از کاربر توییتر با نام Dylan-BTCization نمودار Glassnode را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد شاخص تغییر پوزیشن خالص دارندگان بلند مدت پس از مدتی طولانی که به رنگ قرمز بوده است اکنون به رنگ سبز در آمده است.

اکنون ، بیت کوین پس از سقوط از منطقه 58000 دلاری ، در یک ادغام نزدیک به 55000 دلار معاملات یک طرفه را تجربه می کند ، موسسات مالی و دیگر فروشندگان بلند مدت در حال خرید BTC هستند، این جریان از دیدگاه به شدت صعودی سرمایه گذاران نسبت به این ارز حکایت دارد.


جریان خروجی ماینرهای بیت کوین به کمترین حد در نیم سال گذشته رسیده است

نمودار دیگری از تیم تجزیه و تحلیل گلاسنود (Glassnode) نشان می دهد که استخراج کنندگان بیت کوین خیلی مشتاق به جدا کردن دارایی ها از خود ندارند و به جای فرستادن این ارز رمزنگاری برای فروش، آن را جمع می کنند.

داده ها نشان می دهد که میزان جریان خروجی ماینرهای BTC (میانگین متحرک هفت روزه) به پایین ترین سطح شش ماهه اخیر رسیده و در حال حاضر معادل 46.301 BTC است.

پایین ترین حد در نیم سال گذشته در روز دوشنبه، 3 مه (13 اردیبهشت) مشاهده شد.


نمودار دیگری از تیم تحلیلی گلاسنود نشان می دهد که ماینرهای بیت کوین خیلی تمایلی به جدا کردن دارایی ها از خود ندارند و به جای فرستادن این ارز رمزنگاری برای فروش، آن را جمع می کنند. این داده ها حاکی از آن هستند که میزان جریان خروجی ماینرهای BTC (میانگین متحرک هفت روزه) به پایین ترین سطح در شش ماهه اخیر رسیده و در حال حاضر معادل 46.301 BTC است. پایین ترین سطح در نیم سال گذشته روز دوشنبه، 3 می (13 اردیبهشت) مشاهده شد.

صبح دیروز، باری سیلبرت، بنیانگذار و مدیرعامل Digital Currency Group (شرکت مادر گری اسکیل)، دیدگاه خوش بینانه خود را با عنوان “ایجاد ثروت در سرزمین رمزنگاری” در همه سطوح به اشتراک گذاشت.

پیتر شیف مخالف همیشگی بیت کوین، که مشخصاً طلا را به BTC ترجیح می دهد، ضمن مخالف با او در توییت خود می گوید که تمام سود حاصل در فضای رمزنگاری از طریق بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال، صرفاً جریان ثروت خریداران به سمت جیب فروشندگان است.

 

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =