بیت کوین به رکورد تازه‌ی80 هزار دلار می رسد!


بیت کوین به زودی به رکورد تازه‌ای در حدود 80 هزار دلار می رسد! استدلال کاپو برای این ادعا چیست؟؟

یک استراتژیست حوزه ارزهای رمزنگاری که پس از پیش بینی سقوط بیت کوین در مارس 2020 (اسفند 98)، اعتبار آن نزد جامعه رمزنگاری افزایش یافت، می گوید که انتظار دارد بیت کوین (BTC) در هفته های آینده پس از کف سازی موفق، یک رکورد جدید در قیمت خود ترسیم کند.این تحلیلگر که با نام کاپو شناخته می شود، در یک رشته توئیت جدید، با بررسی چند اندیکاتور نشان می دهد که چرا معتقد است بیت کوین کف سازی کرده است.

وی توضیح می دهد که کاهش شدید در بهره باز بیت کوین که در واقع به قراردادهایی اشاره دارد که توسط مشارکت کنندگان در این بازار نگهداری می شوند، می تواند برای این ارز رمزپایه پیشرو یک سیگنال صعودی تلقی گردد.

“همانند قبل (افت قیمت در دی ماه)، بهره باز (OI) همزمان با قیمت کاهش یافته است. این کاهش بهره باز که بیشتر به دلیل لیکوئید شدن اخیر پوزیشن های لانگ بود است، به تنظیم مجدد نرخ وجوه کمک کرده است.آنها فکر می کنند قیمت به پایین ترین سطح خود نرسیده است، بنابراین با شورت کردن پوزیشن ها باعث می شوند وجوه منفی (صعودی) باشند.”

علاوه بر این، کاپو تأکید می کند که وجود یک واگرایی پنهان در نمودار اتریوم و بیت کوین بین شاخص مقاومت نسبی (RSI) و قیمت این دو دارایی ممکن است نشان دهد که مومنتوم حرکت به سمت گاوها تغییر کرده است.

وی در ادامه یادآور می شود که نهنگ در حال خرید BTC هستند و این نشان می دهد بزرگترین دارندگان این ارز رمزنگاری در حال ساخت پایه هایی جدید برای مرحله بعدی صعود این ارز هستند.
با توجه به آماده شدن بیت کوین برای مرحله بعدی چرخه صعودی خود، کاپو معتقد است که این دارایی رمزنگاری پیشرو تا قبل از پایان ماه مارس (اواسط فروردین)، به رکوردی تازه در تاریخ خود یعنی حدود 80000 دلار افزایش خواهد یافت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =