تلاش بیت کوین در حفظ حمایت 50 هزار دلار

The Altcoins pump coincides with Bitcoin trying to maintain $ 50,000 support

پامپ آلت کوین ها همزمان با تلاش بیت کوین برای حفظ حمایت 50 هزار دلار

 

بیت کوین (BTC) همچنان به دنبال بازیابی قیمت است ، اما در همین حال اتریوم و دیگر آلت کوین ها در حال ثبت رکورد های جدیدی هستند.

دوج کوین  با افزایش 47 درصدی خود، پس از اعلام Coinbase مبنی بر لیست کردن (DOGE) در ماه های آینده ، سرمایه گذاران را شوکه کرد. همچنین قیمت دوج پس از توئیتر ایلان ماسک مبنی بر اینکه “در حال کار با توسعه دهندگان Doge برای بهبود کارایی معاملات شبکه دوج کوین است  افزایش یافت. امیدوار کننده است. “

در حالی که ADA ، MATIC و آلت کوین های برتر بازار سودهای دو رقمی را تحقق می بخشند، قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در تلاش برای حفظ حمایت 50000 دلار است زیرا کیف پول های نهنگ های دارای حداقل 1000 بیت کوین در مقایسه با ماه قبل 4.7٪ کاهش یافته است ، که نشان دهنده تمایل به کسب سود از دارایی های دیگر است.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد در حالی که بهبودی در وضعیت بیت کوین دیده نمی شود ، تقاضا برای اتریوم منجر به رشد 18 درصدی آن شد و توانست در 14 می(24 اردیبهشت) به بالاترین سطح قیمت 4173 دلار برسد.

نمودار 4 ساعته ETH / USDT
نمودار 4 ساعته ETH / USDT

داده های Glassnode نشان می دهد که کیف پول هایی که حداقل 32 ETH نگه داشته اند در ماه های اخیر به طور مداوم کاهش یافته اند و حاکی از آن است که افراد کمتری علاقه مند به “اعتبار سنجی کامل” برای اثبات آینده شبکه هستند

فصل آلت کوین ها

درمورد اینکه آیا بازار به طور رسمی یک دوره آلت سیزن را تجربه می کند یا نه ، یکی از ویژگی های آن تمرکز مجدد معامله گران در بازار آلتکوین ها و معامله کمتر بیت کوین است که منجر به کاهش سلطه بیت کوین می شود.

Percentage of total market capitalization dominance
Percentage of total market capitalization dominance

یکی از ستاره های بزرگ 2021 Polygon (MATIC) است که طی 24 ساعت گذشته 60٪ افزایش قیمت داشته است و به بالاترین رکورد با قیمت 1.75 دلار رسیده است.

پروژه دیگری که قیمت آن در 13 می(23 اردیبهشت) 45 درصد رشد داشت ، آی اکسز آر اِل سی (RLC) است ، یک شبکه محاسبات ابری غیرمتمرکز که در اوایل هفته پس از اعلام Coinbase برای لیست نمودن این توکن ، به شدت افزایش یافت.

از دیگر عملکردهای قابل توجه می توان به افزایش 80 درصدی قیمت Ergo (ERG) و افزایش 48 درصدی قیمت Sora (XOR) اشاره کرد که قیمت این توکن را به بالای 800 دلار رساند.

در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال 2.307 تریلیون دلار و میزان سلطه بیت کوین 40.3٪ است.

منبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =