BlockFi دارای 355 میلیون دلار دارایی دیجیتال در FTX است

BlockFi دارای 355 میلیون دلار دارایی دیجیتال در FTX است

این شرکت در دادگاه اعلام کرد که وام دهنده مشکل دار رمزنگاری BlockFi دارایی های دیجیتالی 355 میلیون دلاری خود را در پلت فرم FTX مسدود کرده است.

جاشوا ساسبرگ، وکیل BlockFi، همچنین جزئیات جدیدی را در مورد ارتباط نزدیک مالی BlockFi با FTX و شرکت تجاری خواهر این شرکت، Alameda Research به اشتراک گذاشت.

ساسبرگ در دادگاه گفت: «علاوه بر قرارداد وام، و 275 میلیون دلاری که قرعه‌کشی شد، BlockFi به‌عنوان وام‌دهنده به Alameda که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه تجارت FTX است، عمل کرد و آنها همچنین دارای رمزنگاری بر روی پلتفرم FTX بودند. به طور خاص، BlockFi دارای 671 میلیون دلار وام معوق بود که به Alameda پرداخت نشد و 355 میلیون دلار دارایی دیجیتال بود که متاسفانه اکنون در پلتفرم FTX مسدود شده است.

BlockFi در این هفته درخواست حمایت از ورشکستگی داد و به آخرین شرکتی تبدیل شد که پس از فروپاشی یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال با آشفتگی مالی روبرو شد.

FTX که زمانی 32 میلیارد دلار ارزش داشت، در اوایل این ماه برای محافظت از ورشکستگی در دلاور ثبت نام کرد. این شرکت در اوایل سال جاری به BlockFi وام 275 میلیون دلاری داده بود و به عنوان دومین طلبکار بزرگ BlockFi در پرونده های ورشکستگی در لیست قرار گرفت.

وکیل این شرکت در دادگاه نیوجرسی گفت که BlockFi همچنین مقدار قابل توجهی پول نقد در FTX دارد. به گفته ساسبرگ، BlockFi دارای 355 میلیون دلار دارایی دیجیتالی است که در این پلتفرم منجمد شده است.
در نامه‌ای که به مشتریان BlockFi ارسال شد، این شرکت خاطرنشان کرد که دادگاه «پیشنهادات متعددی را تأیید کرد
BlockFi را قادر می سازد تا عملیات اصلی را در طول این فرآیند ادامه دهد، از جمله اعطای اختیار به ما برای پرداخت دستمزد فروشندگان مهم و کارمندان.

همانطور که اخیراً در پرونده ورشکستگی FTX اتفاق افتاد، قاضی رئیس دادگاه موافقت کرد که طلبکاران BlockFi را به طور موقت ناشناس نگه دارد. افشای اخیر ادعاهای دارایی مشتری در ورشکستگی شرکت وام دهنده دارایی دیجیتال سلسیوس باعث ایجاد سر و صدای کوتاهی در میان اعضای جامعه رمزنگاری آگاه به حفظ حریم خصوصی شد، اگرچه تشخیص اینکه چه کسی در دادگاه چه چیزی بدهکار است یک روند استاندارد ورشکستگی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *