BTCبهترین راه برای پس انداز و انتقال آن به فرزندان است

BTCبهترین راه برای پس انداز و انتقال آن به فرزندان است

مدیر عامل MicroStrategy: بیت کوین بهترین راه برای پس انداز و دادن آن به فرزندان  است

مایکل سیلور مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی در مصاحبه اخیرش در مورد بیت کوین با شبکه CNN عنوان کرد ارز دیجیتال BTC، بهترین راه برای ذخیره پول و انتقال آن به فرزندان‌مان است. او در این مصاحبه عنوان کرد:

 بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی در حال بلوغ است. بنابراین اگر در 15 ماه گذشته عملکرد آن را بررسی کنید،  نقدینگی و قیمت آن ۷۰۰٪ افزایش داشته است. در ۱۸ ماه می، ۱۳.۵ میلیارد دلار در بازارهای آنی (Spot) صرافی بایننس معامله شده است و قیمت آن نسبت به پنجشنبه سیاه، هفت برابر بسته شده است. آن روز بیشترین حجم معاملات سال ۲۰۲۰ بوده است.

“بنابراین در خصوص بیت کوین، این سوال همیشه وجود داشته است که “آیا موسسات از آن استقبال می کنند؟ “

آنها خیلی وقت است که از آن استقبال کرده اند. شما می‌توانید با توجه به قیمت آن در روزهای شنبه و حرکت آن تا پنجشنبه هفته بعد از آن، تیترهای منفی درباره آن بنویسید. اما اگر واقعا به ۱۲ ماه گذشته نگاه کنید، این داستان ۷۰۰٪ افزایش نقدینگی و قیمت آن را نشان می‌دهد”

وی در مورد نوسانات قیمتی بیت کوین اظهار داشت :

ما می‌توانیم شاهد رکود ثابت باشیم و یا به جای آن نوسان با نشاطی را تجربه کنیم. بله، نوسان وجود دارد. اما این دارایی ۱۰ برابر از بازار بورس بهتر عمل کرده است و ۱۰۰ برابر نسبت به طلا در دهه گذشته بهتر بوده است. بنابراین من ترجیح می‌دهم نوسان و در کنار آن نشاط آن را دنبال کنم.

منبع: cryptoglobe

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =