سوزاندن 600 میلیون دلار بایننس کوین

سوزاندن 600 میلیون دلار بایننس کوین

صرافی بایننس از اتمام پانزدهمین توکن سوزی BNB در اوایل امروز و با 1.1 میلیون توکن خبر داد. اگرچه این مقدار سکه در مقایسه با چندین رویداد گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، اما این بار نزدیک به ارزش 600 میلیون دلار کوین سوزانده شد.

در اعلامیه منتشر شده از سوی صرافی بایننس مستقر در مالت در اوایل امروز، آمده است که این شرکت پانزدهمین دوره توکن سوزی فصلی بایننس کوین را مطابق با وایت پیپر این ارز به پایان رساند.میزان سکه های از بین رفته برابر با 1،088،888کوین است. جالب اینجاست که این چهارمین بار است که مقدار کمتری نسبت به رویداد های قبلی برحسب بایننس کوین سوزانده شده است. در امحای پیشین حدود 3,619,888 بایننس کوین سوزانده شد.

با این حال ، رشد قیمت رمز بومی Binance به آن کمک کرده تا ATH جدیدی را ثبت کند. این شرکت گفته است که پانزدهمین توکن سوزی رمزارز BNB به ارزش 595.3 میلیون دلار بوده است.این صرافی محبوب متعهد شده است که بایننس کوین را به ارزش درصد مشخصی از سود سه ماهه خود خریداری و نابود کند که تا جایی که می تواند عرضه این رمزارز را به میزان 100 میلیون کاهش دهد. پس از آخرین رویداد ، میزان عرضه BNB به 154.5 میلیون کاهش یافته است.

Binance Coin از ابتدای سال تاکنون از نظر قیمت بهترین عملکرد را داشته است. از ابتدای سال میلادی بایننس کوین زیر 40 دلار معامله می شد، اما به سرعت توانست ارزش خود را افزایش دهد.اگرچه از آن زمان BNB بیش از 100 دلار سقوط کرده است و در حال حاضر با قیمت 520 دلار معامله می شود، اما هنوز هم از ابتدای سال تا کنون حدود 1200٪ افزایش داشته است.

 

منبع :cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دو =