بوترین : چیزهای بسیار جالبی در مورد کاردانو وجود دارد

ویتالیک بوترین خالق اتریوم: "چیزهای بسیار جالبی" در مورد کاردانو وجود دارد

ویتالیک بوترین خالق اتریوم: “چیزهای بسیار جالبی” در مورد کاردانو وجود دارد

اخیراً ، ویتالیک بوترین طی گفتگویی با لکس فریدمن، محقق MIT AI ، درباره کاردانو صحبت کرده است. بوترین اذعان داشت که “ایده های جالبی” در حال اجرا بر روی پلتفرم قرارداد هوشمند رقیب کاردانو (که بنیانگذار آن چارلز هاسکینسون است) است.

بوترین گفت: “ایده های جالبی وجود دارد من فکر می کنم کاردانو کمی متفاوت از اتریوم است، زیرا آنها واقعاً تأکید دارند که مدارک علمی قابل توجهی در مورد این پروژه دارند، در حالی که استدلال های ابتکاری در پروژه اتریوم بهتر است. اما قطعاً موارد بسیار جالبی وجود دارد که از تحقیقات IOHK بیرون آمده است.

با وجود تحسین ایده های IOHK توسط بوترین، او رویکرد کاردانو در پروتکل توسعه نرم افزار را زیر سوال برد:

“من در واقع کسی هستم که فکر می کند به سختگیری عمیق بیش از حد ارزیابی شده است. دلیل اینکه من فکر می کنم به سختگیری و دقت زیاد بیش از حد توجه شده است، من فکر می کنم پروتکل ها به همین دلیل شکست می خورند. به نظر من تعداد عدم موفقیت ها در خارج از یک مدل بسیار بزرگتر و مهمتر از شکست هایی است که در داخل مدل وجود دارد، مسئله دیگر این است که بسیاری از رویکردهای آکادمیک اساساً برای سایر افراد که درون سیستم دانشگاهی هستند بهینه سازی می شوند. و واقعاً برای افراد خارج از این حوزه بهینه نیست.”

منبع: cryptoglobe

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =