کاردانو به دنبال ورود به السالوادور

 کاردانو به دنبال ورود به السالوادور

چارلز هاسکینسان، مدیر عامل بنیاد Input Output Global (IOG) اعلام کرده که با مقامات کشور السالوادور در مورد کاردانو در تماس است

او گفت:  ما با برخی از مقامات و احزاب در السالوادور در تماس هستیم و امکان دارد که بازدیدی هم از آنجا داشته باشم.ما تمام مدارک و درخواست‌ها را ارسال کرده‌ایم و رئیس جمهور را ملاقات خواهیم کرد. اما همه چیز به خود آنها بستگی دارد.”

کاردانو اخیرا توافق خود با دولت‌های اتیوپی و تانزانیا را به منظور به کارگیری تکنولوژی بلاکچین کاردانو در امور تحصیلات و ارتباطات اینترنتی را اعلام کرد اما با قبول بیتکوین به عنوان پول قانونی در السالوادور، هاسکینسان آن را به عنوان یک فرصت قبل از شروع موج ورود کشورها به دنیای رمز ارزها میداند.

اپراتورهای استخر استیکینگ Cardanians نیز در توئیتی گفته‌اند که تکنولوژی بلاکچین بسیار گسترده‌تر از ماهیت بیتکوین است. کاردانو نسبت به بیتکوین، قادر به ارائه شفافیت، استقلال و آزادی بیشتری است.

البته رئیس جمهور بوکله، بحث رمز ارزهای موازی را منتفی دانست.

در مصاحبه‌ای که بوکله اخیرا داشته در پاسخ به ایده قانونی شدن مابقی ارزها در السالوادور او پاسخ قطعی نداد. او اظهار داشت که هم اکنون با وجود دو ارز قانونی در کشور(دلار و بیتکوین) چالش‌های زیادی داریم.

با این حال او تاکید کرد که قصد ممنوع کردن آلتکوین‌ها را ندارد و توسعه‌دهندگان آنها برای سرمایه‌گذاری در السالوادور آزادند. اما به عنوان پول قانونی، #بیتکوین تنها گزینه ماست.

منبع: bitcoinist

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =