ریزش شدید CNR ، CNR به نزدیکی صفر می رسد

CNR تا نزدیکی صفر میرود!

توکن CNR مدت کوتاهی پس از رسیدن به بالاترین رکورد جدید 0.27 دلاری، 99.5 درصد سقوط کرد و تقریباً صفر شد.

به گفته شرکت امنیتی PeckShield، CornerChain (CNR)، دارایی رمزنگاری بومی Corner، شبکه‌ای از بلاک چین که ادعا می‌کند خدمات دفتر کل را به کسب ‌و کار ها ارائه می‌کند، بر روی کاربران خود تاثیر گذاشته است.

توکن CNR اندکی پس از رسیدن به بالاترین رکورد جدید تاریخ 0.27 دلار در 6 سپتامبر، 99.5 درصد سقوط کرد و تقریباً به صفر رسید.

Cornerchain درPancakeSwap (V2)، یک صرافی غیر متمرکز محبوب (DEX) معامله می‌کند که امکان مبادله توکن BEP-20 را در زنجیره BNB فراهم می‌کند.  Pancakeswap V2بزرگترین صرافی در اکوسیستم زنجیره BNB و یکی از DEX های برتر از نظر سهم بازار است. به لطف معماری بازارساز خودکار (AMM) صرافی، کاربران می توانند در مقابل یک استخر نقدینگی معامله کنند.

نگاهی به دسته توییتر Cornerchain نشان می‌دهد که تعداد کمی از توییت‌ها حذف شده‌اند، به‌ جز آدرس قرار داد BSC که در 24 اوت ارسال شده بود. بررسی بیشتر پاسخ‌ها در توییتر نشان داد که اکثر کاربران از عدم توانایی در فروش CNR خود شکایت دارند. توکن ها یک بازیگر مخرب می‌تواند توکنی را برنامه‌ریزی کند تا توانایی برخی سرمایه‌گذاران برای فروش آن را محدود کند و در عین حال دیگران را نامحدود بگذارد. این محدودیت‌های فروش، شاخص‌های گویای یک پروژه تقلبی هستند.

rug pull (قالی کشی) نوعی کلاهبرداری رمزنگاری است که زمانی اتفاق می‌افتد که یک پروژه توکن خود را قبل از ناپدید شدن با وجوه انجام می‌دهد و سرمایه‌گذاران را با دارایی بی‌ارزشی رها می‌کند.

فرش کشی زمانی اتفاق می‌افتد که توسعه‌ دهندگان غیرصادق، توکن‌ های رمزنگاری جدید ایجاد می‌کنند، ارزش آن‌ ها را افزایش می‌دهند و سپس قبل از اینکه ارزششان به صفر می‌رسد، ارزش آن‌ ها را تا جایی که می‌توانند استخراج کنند. قالیچه‌ ها نوعی سوءاستفاده مالی غیرمتمرکز (DeFi) و رایج‌ترین کلاهبرداری هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *