تبدیل سود دوج کوین به آلتکوین های بزرگ


تحلیلگران: معامله گران دوج کوین در حال تبدیل سود به آلتکوین های بزرگ هستند

یکی از بزرگترین کاتالیزورهای رشد آلتکوین ها در بازار صعودی سال 2021 محبوبیت انفجاری دوج کوین بوده است که با افزایش قیمت طی چند ماه گذشته در محافل مالی خبرساز شده است. چنین رشد عظیمی، منجر به سیو سود معامله گران و سپس تبدیل آن به سرمایه گذاری در آلتکوین های دیگر شده است.

DOGEUSDT 4-hour chart
DOGEUSDT 4-hour chart

چندین تحلیلگر مشهور، از جمله باری سیلبرت، بنیانگذار گروه ارزهای دیجیتال، اظهار داشتند که معامله‌گرانِ دوج کوین در پلتفرم‌هایی نظیر رابینهود، در حال تبدیل سود به آلتکوین های بزرگ موجود در این پلتفرم ‌ها هستند و این موضوع باعث افزایش قیمت این رمزارزها می ‌شود.

افزایش قیمت دوج کوین حتی مورد توجه معامله‌گر تکنیکال معروف جان بولینگر (John Bollinger) ، مخترع باند بولینگر قرار گرفت ، که در تاریخ 3 می(13 اردیبهشت) در توییتر خود نوشت ” Doge/usd اوج گرفت ،سپس 65% سقوط کرد و اکنون  doge/btc دوباره اوج میگیرد.

Dogecoin در زمان انتشار این توییت نزدیک به 0.40 دلار معامله می شد اما از آن زمان تاکنون 80٪ سر به فلک کشیده و به بالاترین قیمت جدید در 0.69 دلار رسید. پس از این تجمع قدرتمند، بولینگر توییت زیر را به عنوان توصیه ای به معامله گران دوج کوین ارسال کرد:

من فکر می کنم شما عاشقان دوج بهتر است در اینجا به فکر یک موضوع گیری بهتر باشید.

به نظر می رسد دیدگاه درست باشد، زیرا رمزارزهای اصلی موجود در رابین هود در 5 مه شاهد رشد دو رقمی بوده اند، در حالی که قیمت دوج کوین 25 درصد عقب نشینی را تجربه کرده است. اتریوم کلاسیک یکی از بزرگترین ذی نفعان بوده است که به رکورد 100 دلار رسید. بیتکش و لایتکوین نیز به ترتیب 30 و 15 درصد رشد داشته اند.

منبع: cointelegraph

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =