تحلیل کلی بازار رمزارزها(پنجشنبه 28 اسفند)

تحلیل کلی بازار

تحلیل کلی بازار رمزارزها

بیت کوین با موفقیت 58000 دلار را پس گرفت ، در حالی که کاردانو (ADA) حدود 4٪ کمتر از بالاترین قیمت خود معامله می شود.

پس از چند روز سقوط آزاد، بیت کوین بیش از 4000 دلار بر ارزش خود افزود و حتی یک بار دیگر به 60،000 دلار نزدیک شد. آلت کوینها نیز دستاوردهای چشمگیر رهبر خود(بیت کوین) را دنبال کرده و کل سقف بازار 1.8 تریلیون دلار پس گرفته است.

بیت کوین به سطح 60 هزار دلار چشم دوخته است

از زمان تحولات صعودی آخر هفته که در آن بیت کوین توانست به قیمت61،800 دلار برسد، این دارایی دیجیتال در حال رکود بود و منجر به کاهش قیمت تقریباً 9000 دلاری شد. گرچه که در روز سه شنبه نسبتاً سریع از پایین 53200 دلار عقب نشینی کرد، بیت کوین هنوز نتوانسته سود قابل توجهی از خود به نمایش بگذارد و دیروز در زیر سطح 55000 دلار ایستاد.

با این حال ، از آن زمان تاکنون اوضاع تا حدودی به طرز چشمگیری تغییر کرده است. گزارش ها حاکی از آن است که مورگان استنلی مشتریان نهادی خود را قادر می سازد تا BTC را از طریق سه صندوق خریداری کنند ، و فدرال رزرو ایالات متحده اشاره کرد که نرخ بهره همچنان نزدیک به صفر خواهد بود. در همین حال ، بسته محرک جدید نیز توافق شده است.

بیت کوین به این رویدادها واکنش نشان داد و با بیش از 4000 دلار به بالاترین قیمت روزانه خود یعنی قیمت 59،500 دلار رسید.

اگرچه بعد از آن BTC به سمت 58000 دلار پیشروی کرده است ، اما با این حال ایم ارز رمزنگاری شده در مقیاس 24 ساعته هنوز هم در حدود 4.5٪ است.

تحلیل کلی بازار رمزارزها
تحلیل کلی بازار رمزارزها

نقشه بازار آلت کوین ها سبز است؛کاردانو توانست سطح 1.4 دلار را لمس کند.

بازارآلتکوینها که در سقوط آخر هفته بازار نیز متضرر شد ، در 24 ساعت گذشته کاملاً سبز است، اتریوم پس از افزایش 2 درصدی ،توانست سطح 1800 دلار را پس بگیرد.

BNB با 7٪ افزایش مواجه شد و یکبار دیگر به بالای 270 دلار رسیده است. چین لینک از دیروز 6٪ جهش کرده است و تقریباً 30 دلاررا در پی اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه مدیر برجسته دارایی رمزنگاری ، Grayscale ، یک LINK Trust تأسیس کرده است توانست به دست آورد.

کاردانو همچنان با 10٪ افزایش به 1.4 دلار همچنان چشمگیرترین عملکرد از میان 10 رمزارز برتر را داراست. همین چند روز پیش ، Coinbase Pro گفت که ADA از امروز – 18 مارس برای معامله در پلتفرم خود در دسترس خواهد بود.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

عملکرد دیگر آلت کوین ها:

Kyber Network (33%)، Filecoin (27٪) ، Decentraland (22٪) ، Basic Attention Token (20%)، Zilliqa (17٪) ، Chiliz (16٪) و Hedera Hashgraph (15٪)

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار کلیه ارزهای دیجیتال مجدداً به بالاتر از 1.8 تریلیون دلار رسیده است. این بدان معناست که از مهمترین افت قیمت در روز سه شنبه بیش از 150 میلیارد دلار افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =