تحلیل کلی بازار رمزارزها (14 فروردین)

تحلیل بازار رمز ارزها

سقوط دامیننس بیت کوین به پایین ترین سطح 7 ماهه اخیر

در حالی که بیشتر کوین های جایگزین طی چند روز گذشته دستاوردهای مهمی کسب کرده اند، بیت کوین زیر سطح 60000 متوقف شده است. ارز رمزنگاری شده اول بازار مدتی است که با این خط قیمت خاص دست و پنجه نرم می کند، اما تمام تلاش های مکرر آن برای غلبه بر این مقاومت هر بار با شکست روبرو شده و آنرا به پایین سوق داده است.

Bitcoin Dominance
Bitcoin Dominance

روزهای مثبت در فضای آۀت کوین ها با افزایشقیمت اتریوم به 2150 دلار ادامه یافت یافت، در همین حال افزایش 22٪ پولکادات با عث شد به ATH جدید بالاتر از 46 دلار برسد.

ناتوانی بیت کوین در غلبه بر 60 هزار دلار باعثکاهش دامیننس آن در چند هفته گذشته شده است، زیرا این معیار در کمتر از 60 درصد در 7 ماه پایین است. در مقابل ، برخی از آلت کوین ها دستاوردهای چشمگیری را ثبت کرده اند ، از جمله رکوردهای جدید در تمام دورانها برای Ethereum و Polkadot.

پولکادات با ATHبه مقام چهارم رمزارزهای برتر بازار رسیده است

چند روز گذشته برای بازار آلت کوین ها کاملا صعودی بوده است. اتریوم با چندین کندل سبز متوالی روزانه شارژ را هدایت کرد و نتیجه آن این بود که دیروز مقاومت 2000 دلار را شکست.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

البته دومین ارز رمزنگاری شده بازار در اینجا متوقف نشد و تا ثبت یک رکود تازه در حدود تراز 2150 دلار (در Bitstamp) به پیشروی ادامه داد. علی رغم اندکی اصلاح از آن زمان، ETH هنوز بالای 2100 دلار ترید می شود.

بایننس کوین از رکورد بالای 350 دلار دیروز کمی افت کرده و حدود 340 دلار معامله می شود. کاردانو و تتا دستاوردهای جزئی داشته اند، در حالی که لایت کوین (6%)، ریپل (12%) و یونی سوآپ (11%) کاملاً به رنگ سبز هستند.

با این وجود، پولکادات با افزایش چشمگیر 22 درصدی در مقیاس 24 ساعته، چشمگیرترین عملکرد را در میان 10 ارز برتر بازار داشته است. در نتیجه، DOT با ثبت یک رکورد تازه در تراز 46.5 دلار به چهارمین ارز رمزنگاری شده به لحاظ ارزش بازار تبدیل شد.

رشد دو رقمی در توکن هایی مثل Holo (57٪) ، Livepeer (42٪) ، BitTorrent (19٪) ، EOS (14٪) ، Solana (13٪) و Cosmos (12٪) نیز قابل توجه است.

در نهایت، کل ارزش بازار دارایی های رمزنگاری بالای 1.9 تریلیون دلار باقی مانده است ، اما هنوز برای لمس 2 تریلیون دلار برای اولین بار ، حدود 30 میلیارد دلار فاصله وجود دارد.

منبع : cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =