تحلیل کلی بازار رمزارزها (21 فروردین)

تحلیل کلی بازار رمز ارزها

تحلیل کلی بازار رمزارزها، شنبه 21 فروردین

ارزش کل بازار رمزارزها به حدود 2.1 تریلیون دلار رسیده است، در همین حال شاهد افزایش قیمت بیت کوین به بالای 60،000 دلار  بوده ایم همچنین اتریوم و بایننس کوین نیز درحال ثبت ATH های جدیدی در تاریخ خود هستند.

بیت کوین پس از هفته ها شکست در غلبه بر سطح 60،000 دلاری خود ، سرانجام این مقاومت را شکست. اکثر آلت کوین ها نیز کاملاً سبز هستند ، به ترتیب اتریوم و بایننس کوین به ترتیب با ثبت قیمت های 2200 و 485 دلار به رکورد های جدید ATH رسیده اند.

بیت کوین در اوج قیمتی خود در اواسط ماه مارس با قیمت 61،800 دلار قادر به ادامه روند صعودی خود نبود. درست برعکس ، بیت کوین مسیر خود را معکوس کرد و چند هفته بعد حتی در شرف سقوط به زیر 50 هزار دلار بود.

اگرچه چندین بار سعی در بازپس گیری سطح 60 هزار دلار داشت ، اما موفق نشد و هر ریجکت آن را به سمت پائین سوق داد. با این حال، این وضعیت در 24 ساعت گذشته تغییر کرده است.

وقتی گاوها کنترل را در دست گرفتند و یک حرکت صعودی را شروع کردند ، همه چیز تا حدودی آشنا به نظر می رسید. این دارایی طی چند ساعت بیش از 3000 دلار افزایش پیدا کرد و تقریباً به 61،200 دلار رسید.

علیرغم اینکه کمی از سال گذشته که فقط 600 دلار از رکورد بالاترین زمان خود فاصله گرفته است ، ارز رمزنگاری اولیه هنوز بالاتر از سطح 60000 دلاری است.

به طور طبیعی ، مارکت کپ بیت کوین با این افزایش قیمت نیز تغییر کرده است و اکنون بسیار بالاتر از 1.1 تریلیون دلار است ، در حالی که دامیننس آن در حدود 55٪ ثابت مانده است.

BTCUSD
BTCUSD

ثبت ATHهای جدید برای اتریوم و بایننس کوین

اکثر آلت کوین ها در چند روز گذشته عملکرد بهتری نسبت به رهبر خود داشتند. با افزایش قابل توجه قیمت BTC در حال حاضر ، برخی از آنها به رالی صعودی پیوستند و رکوردهای جدیدی را ثبت کردند.

اتریوم با افزایش 4.5 در مقیاس 24 ساعته پیشرو است. در نتیجه ، ارز رمزنگاری شده دوم با شکست در قیمتی نزدیک به 2200 دلار برای رکورد جدید ، ATH قبلی خود را شکسته است.

بایننس کوین(BNB)، مسلماً بهترین رمزارز در طی هفته ی گذشته بوده است.بایننس کوین از دیروز بیش از 14 درصد افزایش قیمت داشته و ATH جدیدی را با قیمت 485 دلار قبل ترسیم کرده است. فقط شش روز پیش ، این رمزارز در حدود 310 دلار بود.
رمزارزهای :
Ripple (4٪)، Polkadot (3٪) ، Cardano (2٪) ، Uniswap (1.5٪) ، Litecoin (3٪) و Chainlink (0/5٪) نیز جزئ ده رمزارز برتر بازار هستند که توانستند سودهایی را به دست بیاورند.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

بیشترین دست آوردها برای؛ KuCoin Token (40٪) ، Waves (28٪) ، x0 (18%)، Basic Attention Token (18%)،PancakeSwap (16٪) ، VeChain (15٪) Filecoin(14٪) ، Tezos (11٪)  و Avalanche (10%) می باشد.

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار کلیه دارایی های دیجیتال نیز پس از افزودن بیش از 200 میلیارد دلار در دو روز ، به یک رکورد جدید نزدیک به 2.1 تریلیون دلار رسیده است.

منبع : cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =