تحلیل کلی بازار رمزارزها (23 فروردین)


بیت کوین سطح 61 هزار دلار را آزمایش می کند در حالی که BNB در 2 هفته 150٪ افزایش قیمت دارد

بایننس کوین به ثبت رکوردهای جدید خود ادامه می دهد، آخرین رکورد 575 دلار است ، در حالی که بیت کوین یک بار دیگر به بالاتر از سطح 60،000 دلار رسیده است.

داستان طولانی مدت بیت کوین با مارک قیمت 60،000 دلارهمچنان ادامه دارد، این دارایی بار دیگر در بالای آن قرار گرفت. با این حال ، دامیننس آن رنج را حفظ می کند زیرا برخی از آلت کوین ها سود قابل توجهی کسب کرده اند. بایننس کوین با افزایش چشمگیر دو رقمی قیمت و در عین حال ثبت ATH دیگری در بالای 570 دلار از برجسته ترین آلت کوین ها است.

ارز رمزنگاری اول بازار همچنان به تلاش خود برای غلبه بر مقاومت 60000 دلاری ادامه می دهد. همانطور که روز شنبه گزارش شد، ظاهراً این تلاش ها نتیجه بخش بوده است زیرا این ارز توانست به بالاترین قیمت 3 هفته خود یعنی 61200 دلار برسد.

با این حال، روز یکشنبه داستان کمی متفاوت بود، زیرا بیت کوین به سرعت در فاز اصلاح قیمت قرار گرفت و حتی به پایین ترین سطح روزانه خود در 58500 دلار رسید. با این وجود، گاوها دوباره با دردست گرفتن کنترل بازار توانستند این ارز رمزنگاری شده را به بالا هدایت کنند.

در 24 ساعت گذشته ، بیت کوین در این منطقه در نوسان بود و حتی به بالاترین قیمت روزانه خود یعنی قیمت 60،700 دلار رسید، به دنبال چند نوسان و افت قیمت دیگر در زیر 60،000 دلار ، BTC دوباره از این سطح فراتر رفته و در حال حاضر چند صد دلار بالاتر از این سطح تثبیت شده است.

گرچه با وجود افزایش 1.5 درصدی قیمت روزانه ، دامیننس بیت کوین دوباره کاهش پیدا کرده است. پس از رسیدن به پایین ترین سطح 2 ساله ، معیار مقایسه محدودیت بازار BTC با سایر دارایی های رمزنگاری حتی بیش از 54٪ کاهش یافته است.

BTC / USD
BTC / USD

قیمت بایننس کوین همچنان در حال افزایش است

وضعیت اکثر سکه های جایگزین تا حدودی مشابه است. اتریوم با افزایش مشابه بیت کوین (2.4٪) پیشرو است و در حال حاضر حدود 2،190 دلار است.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

Polkadot (2.7٪) ، Uniswap (8.7٪) ، Chainlink (4٪) به رنگ سبز هستند ، در حالی که Ripple (-4.5٪) و Stellar (-6.6٪) قرمز هستند.

همانطور که در هفته گذشته به طور مکرر اتفاق افتاده است ، عملکرد بایننس کوسن از همه آلت کوین ها بهتر بوده است، جهش قیمت اخیر بایننس کوین پس از پانزدهمین برنامه توکن‌سوزی آن انجام شد. علاوه بر توکن‌سوزی، قفل‌شدن بیش از ۳۰ میلیارد دلار سرمایه در پروژه‌های دیفای روی بایننس چین و حجم تراکنش‌های بسیار بالای این بلاک چین، از جمله عواملی عنوان شده‌اند که باعث رشد قیمت بایننس کوین شده است. این توکن با افزایش 20٪ دیگر در یک روز و 65٪ رشد در یک هفته، موفق به ثبت رکوردی تازه در حدود 575 دلار شد.

شایان ذکر است که کمتر از سه هفته پیش – در تاریخ 25 مارس – BNB به 225 دلار کاهش یافته بود ،و این به معنای افزایش 155 درصدی در 18 روز است.

Voyager Token (33%), KuCoin Token (27%), Pancake Swap (15%), BTMX (15%), Holo (14%), Huobi Token (13%), Decentraland (12%) و Dogecoin (11%) از دیگر ارزهای صعودی امروز هستند.

ارزش تجمعی کل دارایی های دیجیتال از پایین ترین نرخ دیروز 80 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده و یک بار دیگر به 2.1 تریلیون دلار رسیده است.

منبع : cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =