تحلیل کلی بازار رمزارزها (24 فروردین)

تحلیل کلی بازار رمزارزها (24 فروردین)

تحلیل کلی بازار رمزرازها، سه شنبه 24 فروردین

اگرچه بیت کوین نتوانست به بالاترین قیمت خود در 61،800 دلار غلبه کند ، این دارایی دیجیتال هنوز بالای 60،000 دلار معامله می شود. ریپل با افزایش 15 درصدی به 1.6 دلار ، بیشترین سود در بین ده رمزارز برتر را داراست.

بیت کوین 60،000 دلار بالاتر از حد مجاز خود باقی مانده است و حتی کمتر از 1٪ با شکستن رکورد ATH خود فاصله داشته، برخی از آلت کوین ها سود قابل توجهی کسب کرده اند ، از جمله ATH دیگری برای Bبایننس کوین و و یک پامپ دو رقمی برای Ripple تا 1.6 دلار.

داستان ارز رمزنگاری شده اولیه با 60 هزار دلار همچنان ادامه دارد. سرانجام پس از شکستن آن در روز شنبه ، بیت کوین در روز یکشنبه زیر این سطح قرار گرفت. با این حال ، گاوها دیروز به سمت بالا فشار آوردند، که این تلاش منجر به شکستن دوباره آن شد.

بیت کوین توانست به قیمت 61200 دلار دست پیدا کند، و بعد از آن اصلاح دیگری انجام شد، اما بیت کوین در نهایت توانست به بیش از 60،000 دلار غلبه کند و در چند ساعت گذشته این روند خود را ادامه داد. این امر منجر به لمس 61،350 دلار شد ، به این معنی که ارز رمزنگاری شده برای اولین بار در حدود 450 دلار از ATH اواسط مارس با قیمت 61،800 دلار فاصله داشت.با این وجود ، پس از ریجکت شدن از این سطح، بیت کوین چند صد دلار کاهش پیدا کرد و در حال حاضر زیر 61000 دلار است.

هر چند همانطور که دیروز گزارش شد ، چندین ویژگی موجود نشان می دهد که BTC می تواند به زودی افزایش قیمت پیدا خواهد کرد. به عبارت دیگر ، ماینرها و دارندگان بلند مدت از فروش خودداری می کنند و نرخ رشد فزاینده سرمایه گذاران نهادی است.

BTC/USD
BTC/USD

آخرین ATH BNB ؛ XRP با 1.6 دلار افزایش داشت

در چند روز گذشته دنیای آلت کوین ها به طور قابل توجهی بی ثبات تر شده است. دیروز اتریوم ATH جدید خود را با 2200 دلار لمس کرد و پس از کمی بازنگری ، حدود 30 دلار با آن سطح فاصله گرفت.

بایننس کوین سومین ارز بزرگ رمزنگاری شده توسط کوین مارکت کپ، عواملی زیادی دست به دست هم داند که این دارایی دارایی دیجیتال طی چند ساعت از حدود 520 دلار به آخرین رکورد خود با 640 دلار افزایش پیدا کند.

روند اصلاحات هم به همان اندازه چشمگیر بود، BNB بیش از 100 دلار ریخت ، اما این بار در چند دقیقه انجام شد. از هم اکنون ، سکه بومی Binance حدود 560 دلار تثبیت شده است.

نمایش آلت کوین ها اما با XRP ادامه دارد. علیرغم یا شاید به دلیل ، نبرد حقوقی در حال انجام با SEC . XRP در چند ساعت گذشته با افزایش 15 درصدی همراه شد و به بالاترین سطح 3 سال اخیر خود با 1.6 دلار رسید.

یونی سواپ یکی دیگر از پرسود ترین آلت کوین ها است که با افزایش 13 درصدی به 35 دلار رسیده است، استلار با 6% افزایش به 0.612 دلار رسیده است. در مقابل ، Cardano (-1٪) ، Polkadot (-2٪) و Chainlink (-1.5٪) کمی قرمز هستند.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

بیشترین سود ها را، Stacks (17٪)، Chiliz (15٪)، THORChain (12٪)، SushiSwap (12٪)، Harmony (12٪)، Nexo (11٪) و Aave (10٪) کسب کردند.

در نهایت کل سقف بازار رمزنگاری نیز با بیش از 2.1 تریلیون دلار رکورد جدید ثبت کرد.

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =