تحلیل کلی بازار رمزارزها (25 فروردین)

تحلیل کلی بازار رمزارزها (25 فروردین)

تحلیل کلی بازار رمزارزها، چهارشنبه 25 فروردین

در حالی که بیت کوین ATH قبلی خود را شکسته و یک روز جدید را با قیمت 65000 دلار آغاز کرد، اتریوم ، کاردانو و دوج کوین نیز ATH جدیدی را به دست آوردند.

دقیقاً یک ماه طول کشید ، اما بیت کوین سرانجام دیروز بالاترین رقم قبلی خود را شکست ، با این حال ، از آنجا که بیشتر آلت کوین ها بیش از این افزایش یافته اند ، با رسیدن اتریوم به قیمت 2400 دلار و XRP با بسته شدن در سطح 2 دلار ، سلطه آن همچنان در حال کاهش است.

آخرین ATH Bitcoin با قیمت 65 هزار دلار

به نظر می رسید ارز رمزنگاری اولیه برای مدتی در زیر 60،000 دلار گیر کرده بود، بیشتر تلاش ها برای شکستن بالاتر از آن با ریجکت شدید مواجه می شد و قیمت آن را به سمت پائین هدایت می کرد. با این حال ، در چند روز گذشته وضعیت تغییر کرد زیرا BTC سرانجام این مقاومت را فتح کرد.

پس از ایستادن بالای 60،000 دلار برای یك یا دو روز ، معمله گران در مورد زمان رسیدن مرحله بعدی صبر كردند و این امر دارایی را به بالاترین قیمت های بالای 61،800 دلار رساند.

همانطور که دیروز گزارش شد ، آن روز دقیقاً یک ماه پس از ثبت رکورد قبلی فرا رسید. بیت کوین به سمت سطوح بالا ادامه داد. ارز رمزنگاری شده دیروز ATH جدید را با بیش از 63،700 دلار ثبت کرد اما در اینجا متوقف نشد.

به طور طبیعی ، این عملکرد چشمگیر بر محدودیت بازار BTC نیز تأثیر گذاشت ، که رکوردی بیش از 1.2 تریلیون دلار بود. با این وجود ، تسلط بر دارایی متضرر شده به 53.5٪ کاهش یافته است زیرا آلت کوین ها حتی بیشتر در رنگ سبز قرار دارند.

BTC/USD
BTC/USD

ETH تا 2400 دلار XRP تا 2 دلار

همانطور که در بالا ذکر شد ، رنگ سبز بر نمودار آلت کوین ها حاکم است. اتریوم با 9٪ افزایش قابل توجه بسته را هدایت می کند. بعلاوه ، دومین ارز رمزنگاری شده ATH جدید برای خود و همچنین در حدود 2400 دلار مشخص کرد.

ریپل با بیش از 20٪ افزایش به تقریبا 2 دلار رسیده است ، که بالاترین رقم 3 ساله برای XRP است. کاردانو نیز پس از افزایش 15 درصدی به بیش از 1.5 دلار ، به دنبال یک رکورد جدید بود. کوین های Binance (3٪) ، Polkadot (8٪) ، Uniswap (2.5٪) ، Litecoin (10٪) و Stellar (9٪) نیز جهش بیشتری داشته اند.

 

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

با این وجود ، مهمترین سودآور در 24 ساعت گذشته Dogecoin (70٪) است. DOGE به ATH جدید یعنی حدود 0.13 دلار رسیده است.

IOST (25٪) ، EOS (22٪) ، THORChain (21٪) ، Bitcoin Cash (20٪) ، VeChain (19٪) ، Bitcoin SV (17٪) ، TRON (16٪) ، Polygon (15٪) ، و Qtum (13٪) هم سود هایی را به دست آوردند.

در نهایت ، سقف بازار تجمعی کل دارایی های رمزنگاری نیز رکورد جدیدی بیش از 2.250 تریلیون دلار را به خود دید. به همین ترتیب ، ارزش بازار رمزنگاری از ارزشمندترین شرکت جهان – اپل – پیشی گرفت.

منبع : cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =