تحلیل کلی بازار رمزارزها (11 اردیبهشت)


تحلیل کلی بازار رمزارزها، شنبه 11 اردیبهشت

افزایش 6هزار دلاری قیمت بیت کوین طی دو روز
ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 58 هزار دلار 170 میلیارد دلار افزایش یافته است، بایننس کوین و اتریومATH های جدید را ثبت کرده اند.

پس از چندین روز نوسان در در زیر سطح 55،000 دلار ، بیت کوین سرانجام حرکت کرد و توانست به سطح 58،000 دلار جهش کند. با وجود ATH های جدید برای Ethereum و Binance Coin ، بیت کوین در واقع موفق شد چند درصد از سلطه ی خود را بازیابی کند.

در حالی که بازار آلت کوین ها اخیراً پمپ های قیمت چشمگیری تجربه کرده است، به نظر می رسید حرکت بیت کوین متوقف شده است. ارز رمزنگاری شده اولیه از رکود ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) خود زیر 50000 دلار را پشت سر گذاشته بود نتوانست تا سطوح بالاتر از 55000 دلار افزایش یابد.

خرس ها از ناتوانی BTC استفاده کردند و مجدداً آن را به سمت پائین بردند و در تاریخ 29 آوریل قیمت را به حدود 52،000 دلار رساند. از آن زمان ، روند معکوس شد

در نتیجه این تحولات مثبت، این دارایی قبل از اینکه سرانجام یک حرکت قابل توجه به سمت بالا را آغاز کند با قیمتی در حدود 54000 دلار معامله شد. در عرض چند ساعت، قیمت این ارز رمزنگاری شده حدود 4500 دلار افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود از زمان سقوط 18 آوریل (29 فروردین) بازار رسید.

در این روند صعودی سقف بازار بیت کوین نیز موقعیت خود را بیش از 1 تریلیون دلار تثبیت کرد. علاوه بر این، BTC تقریباً 1٪ از چیرگی از دست رفته خود بر بازار را بازیابی کرد و اکنون به 49٪ رسیده است.

 

تحلیل کلی بازار رمز ارزها
BTC/USD

ATH های جدید برای BNB و ETH

همانطور که در بالا ذکر شد ، اخیراً بیشتر آلتکوین ها در مسیر رشد قرار گرفته اند ولی شاید هیچ کدام به اندازه دومین ارز بزرگ بازار، یعنی اتریوم چشمگیر نبوده باشد. اتریوم در هفته گذشته چندین رکورد متوالی را به ثبت رساند. در 24 ساعت گذشته، اتر (ETH) به آخرین رکورد خود یعنی اندکی بالای 2870 دلار رسید (در Bitstamp).

سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار یعنی بایننس کوین هم به همین ترتیب شاهد ثبت رکودی تازه بود. دیروز BNB در حدود 600 دلار در نوسان بود اما با بیش از 40 دلار جهش، به رکورد جدیدی در حدود 645 دلار رسید (در Binance).

ریپل (4٪)، پولکادوت (1.5٪) و بیت کوین کش (12٪) نیز از دیگر 10 ارز برتر سبز رنگ امروز هستند. با این وجود، دوج کوین با 15٪ افزایش چشمگیرترین عملکرد را داشته است. در نتیجه این تحولات، DOGE با قیمتی حدود 0.35 دلار ترید می شود.

تحلیل کلی بازار رمز ارزها2

 

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

DigiByte (29%), Avalanche (22%), SwissBorg (17%), OKB (17%), Ren (15%), Compound (15%), Ethereum Classic (13%), Bitcoin SV (12%), Fantom (12%) و Reserve Rights (10%) ازجمله ارزهایی هستند که امروز رشدی دورقمی داشته اند.

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار در طی دو روز 170 میلیارد دلار افزایش پیدا کرد و بسیار بالاتر از 2 تریلیون دلار قرار گرفت.

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =