تحلیل کلی بازار رمزارزها (25 اردیبهشت)


تحلیل کلی بازار رمزارزها، شنبه 25 اردیبهشت

در حالی که بیت کوین زیر سطح 50،000 دلار متوقف شده است، قیمتADA همچنان بالاتر می رود، کاردانو با شکستن سطح 2 دلار برای اولین بار، یک ATH جدید را ثبت کرد.

پس از اینکه چند روز قبل ایلان ماسک اعلام کرد پذیرش بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت برای خرید محصولات تسلا را متوقف می کند، این ارز به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. به طوریکه در عرض کمتر از یک روز، ارز رمزنگاری شده اول بازار از 58000 دلار به پایین ترین سطح 2 ماه اخیر خود یعنی زیر 47000 کاهش یافت.

در حالی که بیت کوین نتوانست به سطح 50،000 دلار غلبه کند ، آلت کوین ها با دستاوردهای قابل توجه تمام توجهات را به خود جلب کرده اند، کاردانو بهترین عملکرد را در چند روز گذشته کسب کرده است و در آخرین افزایش خود ADA برای اولین بار به بیش از 2 دلار رسید.

آلت کوین ها همچنان سلطه بازار BTC را کاهش می دهند. معیار مقایسه سرمایه بازار بیت کوین با بقیه دارایی های رمزنگاری برای اولین بار در نزدیک به سه سال گذشته زیر 40٪ است. فقط برای مرجع ، چهار ماه پیش بیش از 70٪ بود.

BTC/USD
BTC/USD

کاردانو به لیست 5 ارز برتر وارد شد

اگرچه اکثر کوین های جایگزین تاحدودی سقوط قیمت رهبر خود را دنبال کردند، ولی طی چند روز گذشته موفق شدند اندکی از زیان های اخیر را جبران کنند.

کاردانو یک نمونه بارز از این حرکت است. ADA نه تنها توانست به سطوح قبل از سقوط قیمت خود بازگردد بلکه به رشد خود ادامه داد و رکوردی تازه را به ثبت رساند. این ارز با شکست رکورد قبلی خود، تراز 1.86 دلار را هم لمس کرد و موفق شد برای اولین بار تراز 2 دلار را شکسته و اندکی زیر 2.200 دلار قرار بگیرد،با این افزایش قیمت، ADA به لیست 5 ارز برتر بازار وارد شد و ممکن است در صورت تداوم روند رشد خود، بتواند DOGE را نیز پشت سر بگذارد.

دوج کوین نیز در بازه زمانی یک روزه حدود 2 درصد افزایش داشته است. اتریوم، که با سقوط اخیر خود به 3600 دلار رسیده بود، مقداری بهبود یافته و اکنون بالای 4000 دلار قیمت دارد. از طرف دیگر، بایننس کوین هنوز نقطه عطف خود را پس نگرفته است و زیر 600 دلار ترید می شود.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

بیشترین سود حاصل از Polygon (56٪) ، SushiSwap (20٪) ، NEAR Protocol (20٪) ، Ethereum Classic (18٪) ، BakeryToken (15٪) ، حقوق ذخیره (13٪) ، نمودار (11٪) ، و Fantom (10٪).

در نهایت ، ارزش کل بازار رمزنگاری بیش از 2.3 تریلیون دلار باقی مانده است.

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =