تحلیل کلی بازار رمزارزها (4 خرداد)


تحلیل کلی بازار رمزارزها، سه شنبه 4 خرداد

علی رغم عدم موفقیت در غلبه بر مقاومت 40000 دلار ، بیت کوین به روند بازیابی خود ادامه می دهد. بیشتر آلت کوین ها از جمله ETH ، BNB ، UNI ، BCH و XRP افزایشی دو رقمی را تجربه کردند.

بازار ارزهای رمزنگاری شده پس از فروش گسترده همچنان بهبود می یابد و دیروز بیت کوین نزدیک به 40000 دلار رسید. پتروشیمی های altcoin با سودهای قابل توجه دو رقمی برای ETH ، BNB ، XRP ، DOT و موارد دیگر حتی با سرعت بیشتری انجام می شوند.

بیت کوین به 40 هزار دلار نزدیک می شود

بیت کوین پس از یک هفته تلاش و دامپ شدن به کف قیمت 30,000 دلاری ، بتدریج درحال بازیابی سطوح قیمتی از دست رفته خود ، است. همانطور که روز گذشته گزارش شد ، اولین رمزارز بازار به بالای مرز 36,000 دلاری صعود کرد و مدتی در آنجا تثبیت شد.

گاوها از همان زمان ابتکار عمل را ادامه دادند و بیت کوین را تا نزدیکی مرز 40,000 دلار رساندند. این در حالی بود که اخباری مبنی بر برگزاری جلسه ای در بین ایلان ماسک و ماینر های بیت کوین به میزبانی مایکل سیلور (Michael J. Saylor) ، مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی در آمریکای شمالی برای ایجاد یک شورای ماینینگ بیت کوین ، است.

اگرچه بیت کوین نتوانسته مقاومت 40000 دلار بشکند و از آن زمان کمی اصلاح شده است ، اما هنوز هم بالای مرز 38,000 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد رشد کرده است.

ارزش بازار این دارایی دیجیتال به بالای 700 میلیارد دلار افزایش یافته است و سلطه آن 43.5٪ است. با این وجود ، معیار های بیت کوین در مقایسه با سایر آلت کوین ها کمی کاهش پیدا کرده است و منجر شده است که آلت کوین ها از دیروز با شدت بیشتری رشد کنند.

BTC/USD
BTC/USD

همه سبزها در میان آلت کوین ها

در هنگام سقوط در بازار آلت کوین ها ریزش شدید تری را تجربه کردند، اما ، بعد از آن اکثر آنها سود قابل توجهی را به خصوص در 24 ساعت گذشته کسب کردند. اتریوم نیز با افزایش قیمت 15 درصدی خود به 2,600 دلار ، در بین پرسود ترین آلت کوین های بازار قرار گرفت. همین چند روز پیش ، دومین رمزارز بازار به کف قیمت 1700 دلاری کاهش یافته بود.

BNB از دیروز 18 درصد رشد داشته و در حال حاضر حدود 350 دلار است. این دارایی دو روز پیش به بالای مرز 200 دلار رسیده بود.

بیشتر آلت کوین های بازار از جمله کاردانو (8٪) ، ریپل (16٪) ، دوج کوین (6.5٪) ، پولکادات (11٪) ، بیت کوین کش (18٪) ، لایت کوین (16٪) ، چین لینک (12٪) و پالی گان (20٪) به دنبال سبز شدن بازار افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند. قابل ذکر است که یونی سواپ با افزایش 27 درصدی خود به 25 دلار ،صعود قابل توجهی داشت.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

در بین تمامی آلت کوین ها ، اتریوم کلاسیک از دیروز تا به حال با جهش 40 درصدی به قیمت 80 دلار بیشترین صعود را داشته است و پس از آن به ترتیب قیمت رمزارز های Nexo (35%), YFI (32%), Qtum (30%), Revain (26%), Klaytn (25%), OMG Network (25%), Telcoin (23%), PancakeSwap (23%), Bitcoin Gold (20%) افزایش پیدا کرد.

سرمایه تجمعی کل بازار رمزارزها به 1.660 تریلیون دلار افزایش یافته است. این بدان معناست که معیار معاملات در هر روز 150 میلیارد دلار و از پایین ترین نرخ روز یکشنبه 440 میلیارد دلار افزایش یافته است.

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =