تحلیل کلی بازار رمزارزها (12 خرداد)

تحلیل کلی بازار رمز ارزها

تحلیل کلی بازار رمزارزها، چهارشنبه 12 خرداد

افزایش چشمگیر قیمت بایننس کوین به آن کمک کرده است تا جایگاه کاردانو را به عنوان چهارمین رمزارز برتر بازار تصاحب کند، در همین حال بیت کوین در حدود سطح 37000 دلار در نوسان است.

در حالی که بیت کوین در محدوده 35500 تا 37،500 دلار تا حدودی آرام گرفته است ، برخی از سکه های جایگزینروند نسبتاً صعودی در پیش گرفته اند و تسلط  بیت کوین را حتی بیشتر کاهش داده اند. این موارد شامل بازپس گیری جایگاه چهارم  رمزارزهای برتر بازار توسط بایننس کوین از کاردانو و افزایش 25 درصدی دوج کوین در پی لیست در Coinbase Pro است.

 

بایننس کوین به چهارم برگشت؛ چالش های اتریوم با مقاومت 2700 دلار

طی یک هفته گذشته عملکرد بخش اعظم بازار آلتکوین ها چندان رضایت بخش نبود ولی از روز دوشنبه این روند تا حدودی تغییر کرد. اتریوم یک نمونه بارز این تغییرات است. روز یکشنبه این ارز رمزپایه به زیر 2200 دلار رسیده بود اما از آن زمان تاکنون بیش از 500 دلار رشد داشته است. در نتیجه این تحولات، ETH درحدود تراز 2700 دلار در نوسان است.

بایننس کوین نیز با یک سقوط آزاد، روز یک شنبه به زیر 300 دلار رسید. BNB حتی موقعیت خود را به عنوان چهارمین دارایی دیجیتال بزرگ به ADA واگذار کرد اما در 24 ساعت گذشته توانست این جایگاه را دوباره از آن خود کند و اکنون بیش از 375 دلار قیمت دارد. این افزایش قیمت اخیر احتمالاً به هیاهوی پیرامون توکن جدید لانچ پد بایننس یعنی Automata (ATA) نسبت داده می شود.

Cardano (4٪) ، Polkadot (6٪) ، Uniswap (2.5٪) ، Chainlink (2٪) و Bitcoin Cash (1٪) نیز امروز به رنگ سبز هستند. جالب توجه است که DOGE با 18٪ افزایش قیمت بعد از لیست شدن در Coinbase Pro ، از دیروز بهترین عملکرد را داشته است.

بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده
بررسی اجمالی بازار ارزهای رمزنگاری شده

Curve DAO Token (21%), Mdex (15%), Zilliqa (14%), LEO (12%), Kusama (10%) و 0x (10%) نیز همگی رشدی دو رقمی را شاهد بوده اند.

سقف بازار تجمعی کل دارایی های رمزنگاری حدود 40 میلیارد دلار افزایش یافته و نزدیک به پس گرفتن 1.7 تریلیون دلار است.

بیت کوین در یک محدوده گیر کرده است

در حالی که اخیراً برخی از سکه های جایگزین حرکت صعودی خود را در پیش گرفته اند ، به نظر می رسد بیت کوین تا حدودی در یک محدوده  گیر کرده است. ارز رمزنگاری اولیه که روز یکشنبه با سقوط سختی مواجه شده بود، توانست با یک بهبود 4000 دلاری به بالاترین قیمت سه روزه خود در حدود 38000 دلار برسد.

با این حال ، خرس ها اجازه هیچ گونه افزایش بیشتری را ندادند و دارایی را به سمت پائین سوق دادند. در عرض چند ساعت ، BTC بیش از 2000 دلار ارزش خود را از دست داد. از آن زمان به بعد ،  قیمت این ارز رمزپایه پیشرو مرتباً در نوسان بوده است.

از زمان نوشتن این سطرها ، بیت کوین چیزی بیش از 37000 دلار است و محدودیت بازار آن حدود 700 میلیارد دلار است .  با این وجود ، روند حرکات قیمت آلتکوین ها باعث شده است چیرگی این ارز بار دیگر به زیر 42٪ برسد.

BTC/USD
BTC/USD

منبع: cryptopotato

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =