رشد توکن های دیفای همزمان با صعود 11 درصدی اتریوم

رشد توکن های دیفای همزمان با صعود 11 درصدی اتریوم

افزایش 11 درصدی بهای اتریوم طی 24 ساعت گذشته بر قیمت برخی از توکن های دیفای در بستر اتریوم تاثیر گذاشته و باعث رشد آنها شده است .یونی سواپ، بزرگترین توکن دیفای با ارزش بازار 15.6 میلیارد دلارنسبت به روز قبل 12 درصد افزایش قیمت داشت و بهای آن به 27 دلار رسید.

چین لینک هم رشد 15 درصدی را طی یک روز تجربه کرد. سایر توکن های DeFi نیز در هفته گذشته رشد کرده اند، قیمت دو توکن آوی (AAVE) و میکر (MKR) هم بیش از 10 درصد در همین بازه زمانی نوسان داشتند و در هفت روز گذشته به ترتیب 6٪ و 1٪ افزایش یافته اند. گفتنی است بهای اتریوم بعد از رشد اخیر به محدوده 2.600 دلار رسید.

ممکن است بزرگترین توکن های دیفای در بازار ارز دیجیتال در حال افزایش باشند ، اما آنها تنها ارزهای دیجیتال نیستند که در حال افزایش هستند.

علی رغم بررسی مجدد اثر کربن ، ارزش بیت کوین نیز در حال افزایش است. قیمت فعلی آن 36700 دلار است و در هفته گذشته تقریبا 6٪ و در 24 ساعت گذشته 4٪ افزایش یافته است.

XRP ، ششمین ارز دیجیتال بزرگ با توجه به ارزش بازار ، در چند روز گذشته افزایش قیمت داشته است. XRP که اکنون در قیمت 1.04 دلار معامله می شود و طی 24 ساعت گذشته 17٪ و در هفته گذشته 27٪ رشد کرده است.

منبع: decrypt.co

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =