DMCC دبی با ComTech برای تجارت طلا مبتنی بر بلاک چین شریک می شود

تجارت طلا در بلاک چین

DMCC دبی با ComTech برای تجارت طلا مبتنی بر بلاک چین شریک می شود

مرکز چند کالای دبی (DMCC) با Comtech Gold همکاری کرده است تا تجارت مبتنی بر بلاک چین از میله های طلای فیزیکی را فعال کند.

طبق اعلامیه روز دوشنبه ، Comtech میله های طلای فیزیکی را در طاق های تأیید شده توسط DMCC واریز می کند. DMCC بزرگترین منطقه تجارت آزاد در امارات متحده عربی است. این سپرده های میله های طلا نیز در TradeFlow ثبت می شوند ، یک سکوی آنلاین که توسط DMCC ایجاد شده است تا بتواند کالا های فیزیکی را که در طاق های آن در امارات متحده عربی نگهداری می شوند ، ردیابی کند.

نشانه سازی واقعی در شبکه blockchain XDC با ایجاد نشانه های طلای Comtech یا CGO اتفاق می افتد. هر CGO یک گرم طلای ذخیره شده در یک طاق DMCC را نشان می دهد. هر سپرده طلای ضمانت نامه تجاری را برای امنیت و شفافیت اضافی به همراه خواهد داشت.
هر دو شریک می گویند که آنها امیدوارند بازار تجارت طلا را ساده کنند. هدف استفاده از فناوری blockchain برای ایجاد محصولی درجه سرمایه گذاری برای طلا است. DMCC و ComTech با نشانه های CGO می گویند سرمایه گذاران نیازی به نگرانی در مورد ذخیره و حمل میله های طلای فیزیکی ندارند. در این اطلاعیه آمده است که نشانه گذاری همچنین باعث می شود سرمایه گذاران بتوانند سهام کسری از یک نوار طلای واحد را تجارت کنند.

امارات متحده عربی در لیست مصرف جهانی طلا در پشت چین ، هند و ایالات متحده قرار دارد. مصرف طلا در امارات متحده عربی در Q1 2022 به 12.5 تن رسیده است که 50 ٪ نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفده =