دوج کوین ۳۷ میلیارد دلار نمی‌ارزد

دوج کوین ۳۷ میلیارد دلار نمی‌ارزد

کریپتو کینگ: دوج کوین ۳۷ میلیارد دلار نمی‌ارزد

 بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیرعامل دیجیتال کارنسی گروپ(Digital Currency Group) باز هم دوج کوین را مورد انتقاد قرار داد. او در مشاجره توییتری جدید خود با بیلی مارکوس، هم‌بنیانگذار این میم کوین که در توییتر با نام «شیباتوشی ناکاموتو» فعالیت می‌کند، نوشت که دوج کوین ۳۷ میلیارد دلار نمی‌ارزد.

بری سیلبرت که تحت عنوان «کریپتو کینگ» نیز شناخته می‌شود، در گذشته همواره انتقادات زیادی را نسبت این میم کوین مطرح کرده و حالا معتقد است که ارزش دوج کوین به جای آن که حاصل مفید‌بودن و کارایی آن باشد، حاصل یک ایمان جمعی است.

وی ادعا می کند که ارزش دوج کوین از “یک باور جمعی” حاصل ده است نه سودمندی آن.در تاریخ 5 می (15 اردیبهشت)، ارزش بازار دوج کوین از مرز 90 میلیارد دلار گذشت.

در تاریخ 8 می (18 اردیبهشت) ، سیلبرت اعلام از دارندگان دوج کوین خواسته بود سود خود را به بیت کوین تبدیل کنند . ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، اولین میزبانی “Saturday Night Live” خود را در همان روز برگزار کرد ، که در نهایت یک رویداد معمولی “فروش اخبار” بود و دوج کوین بیش از 30 درصد کاهش یافت.

طبق گزارش CoinMarketCap ، در حالی که دوج کوین تاکنون موفق به بازیابی نشده است ، هفتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که 39 میلیارد دلار سقف آن در بازار است.

حتی اگر سیلبرت به عنوان دشمن اصلی جامعه دوج کوین ظهور کرده باشد ، او اعتراف می کند که دوج کوین اینجا است تا بماند زیرا “یکی از پرشورترین” جوامع را دارد.

در اوایل سال جاری ، دوج کوین از لحاظ جستجوی گوگل از بیت کوین نیز پیشی گرفت.

منبع: u.today

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یک =